Mercedes G300

Mercedes G300

Stigli originalni retrovizori sa grejačim i mogućnošću elektro podešavanja pozicije ogledala, nisu bili jeftini ali to je tako negde uštediš a negde ne.

1zeb9zm.jpg
 
Jesu to su originali od novije G class nisu sa ugrađenim pokazivačima pravca jer su ono još skuplji od ovih mojih koje sam kupio.
I ovi su me koštali kao da sam kupio televizor a ne retrovizor :lol:.
 
Član
Odlican projekt kolega, sve po ps-u. Kod nas u Sirokom ima jedan bijeli G, radjen kao i ovaj. Kad se sve uklopi izgledati ce odlicno.
 
Hvala

MantaFan reci mi molim te taj G što ga spominješ da li je vlasnik tog auta član foruma da se vidi kako je on svoj auto rešavao.
Naime malo je ovakvih projekata i ko god je radio nešt slično može da pomogne u daljem radu.
 
Sad možeš preko Ebaya kupit okvire za ove retorvizore sa žmigavcima na sebi i nisu tako skupi mislim da ih već ima po cijeni od 120 eura za komplet, a izgledaju kao orginalni.
 
merc2411 je napisao(la):
Sad možeš preko Ebaya kupit okvire za ove retorvizore sa žmigavcima na sebi i nisu tako skupi mislim da ih već ima po cijeni od 120 eura za komplet, a izgledaju kao orginalni.

Da video sam to ali nij eto baš tako lično meni su smešno odradili te navlake jer se vide šarafi sa kojim se to fiksira na retrovizor celu tu navlaku drži 8 šarafa.
Za sad nisam za to možda kasnije ima sad još nekih stvari koje su mi veći prioritet, ali u svakom slučaju hvala na predlogu.
 
Dragan Kinez je napisao(la):
merc2411 je napisao(la):
Sad možeš preko Ebaya kupit okvire za ove retorvizore sa žmigavcima na sebi i nisu tako skupi mislim da ih već ima po cijeni od 120 eura za komplet, a izgledaju kao orginalni.

Da video sam to ali nij eto baš tako lično meni su smešno odradili te navlake jer se vide šarafi sa kojim se to fiksira na retrovizor celu tu navlaku drži 8 šarafa.
Za sad nisam za to možda kasnije ima sad još nekih stvari koje su mi veći prioritet, ali u svakom slučaju hvala na predlogu.

To sam ja stavio na svoj jer mi je ludost dati 1500 eura za orginale sa žmigavcima... Da istina vide se ti šarafi kada gledaš u retrovizor, ali ako se npr. staneš ipred auta i gledaš onda se ne vide, a ako makneš taj nedostatak oblikom i izgledom su jako slični orginalu čak što se tiće i oblika i položaja lampe u žmigavcu. Ma ja sam ti isto sad sav u tome jer radim identičan posao kao ti tj. ja svoju G klasu prerađujem da izvana izgleda kao 2013 model.:D
 
merc2411 pronašao sam tvoju temu gde si predstavio svoj auti ali ne mogu da vidim slike :icon_confused: jel to samo kod mene problem ili je nešto drugo u pitanju.
 
Dragan Kinez je napisao(la):
merc2411 pronašao sam tvoju temu gde si predstavio svoj auti ali ne mogu da vidim slike :icon_confused: jel to samo kod mene problem ili je nešto drugo u pitanju.

Ne znam meni su se sve slike od G klase pobrisale, a od drugog auta su mi sve ostale. Uglavnom za par dana su mi djelovi na autu pa ću ponovo stavit slike kako je auto izgledao na početku pa u prvoj fazi radova i trenutno stanje.
 
Počeli smo radove na prilagođavanju tapacirunga, na slikama je drugar glavni majstor ja sam tu samo da malo smetam i da nadgledam radove.

CIMG0411.jpg


CIMG0410.jpg


CIMG0409.jpg
 
Top