Mercedes G300

Mercedes G300

Danas mi nije dalo mira iako je nedelja da ne završim ono što sam započeo, završeni građevinski radovi :lol:

2l3n10.jpg
 
Montirani su prednji i zadnji branik i prednji i zadnji branik sastoji se od tri elementa (centralni deo, levi bočni dodatak i desni bočni dodatak) trenutno je sve spojeno pop nitnama dok se ne napravi nosač sa unutrašnje strane branika.
U postojeće otvore biće monitrane maglenke u prednji branik, u zadnji branik dolazi parking svetlo i svetlo za maglu sve je spremno za ugradnju i nosači za iste se pripremaju.
Maske oko fara nosač tablice i da ih nazovem obrvice ispod maske fara su samo naslonjene radi potreba photo session :icon_smile:.

2dbrkwp.jpg


10ofjib.jpg


2hs165k.jpg


16mj2r.jpg


mj5wuw.jpg
 
Danas stigli i tapacirunzi od W163, naravno da ima odstupanja ali uz malo mašte i igranja uklpoiću ih kao i ostalo.
Rad na uklapanju tapacirunga počinje po završetku radova na branicima.

331oljm.jpg
 
Hoće ceo enterijer će biti crn skoro sve na tapacirunzima može da se rastavi i nakon seckanja i dodavanja poliestrea biće neophodno presvlačenje za tu svrhu koristiću crnu kožu i alkantaru, taj posao će da odrasi zajedno sa ostatkom enterijera tapetar.
 
Član
svaka cast! pregledao sam sve od pocetaka...nemam vise sta rec. nek je sretno u nastavku, jedva cekam da vidim nove slike i radove, svaka cast! ;):cool:
 
Malo da osvežim temu, stigla su PHILIPS DayLight 5 LED DRL danas sam radio na ugradnji istih usecao plastike ovih dana dok se završi postaviću slike kako izgleda kompletirano.
DayLight će biti ugrađeni u masku na faru ispod otvora za farove kao kod novijih modela, ja ih još nisam probao ali prijatelj je kupio slične sa 8 led dioda prezadovoljan je sa radom istih.
Čisto informacije radi u setu se nalaze svi kablovi sa uputstvom za sklapanje, nosači ono što znam je da se pale automatski sa davanjem kontakta dok se prlikom paljenja farova intezitet DayLight smanjuje automatski i tako rade sa slabijim intezitetom.

6jkitg.jpg
 
Član
Dragane majstore svaka ti dala odlicno ga radis!!! Tek sam sad ovo vidio nije me bilo dugo na forumu. Znam da te kostalo i da ce te kostati pra i para ali na kraju radis za svoj ceif i uzivat ces u njemu. Poskupljuju im dijelovi svaki dan kad sam odlucio sredit w123 za svaku lajsnu sam se morao borit doslovno hahaha al nadje se sve kad se hoce i sad neke stvari trazim al uporan sam, budi i ti
 
Top