Mercedes G300

Mercedes G300

Član
Drug svaka cast na projektu, imas odlicne ideje.
Bice to dobra masinerija. :cool:
Pogledaj moju G klasu.
http://www.bhtuning.com/mercedes-benz-g-300-t-86717.html
 
Vreme nas je poteralo u garažu gde se nastavljaju radovi pa da i to ispratim slikama.
Nakon urađenih krajeva tapacirunga presvukli smo sve sa platnom i premazali poliesterom nakon čega ide oblaganjem poliesterskim matom radi učvršćivanja i dobijanja forme koja se vidi na slikama.
Za par dana bi trebalo da bude završeno tako da će se videti potpuni oblik tapacirunga trenutno je sve presvučeno sa platnom a samo donja polovina se laminira sa poliesterom.
Malo sam i ja da svoj doprinos radu da ne bude da samo nadgledam radove.

66awxc.jpg


1rqj4g.jpg


dxh1d4.jpg


bgzcja.jpg
 
Trenutno ovako izgleda sada sam na 50% sa radovima na tapacirima ne računajući presvlačenje, trenutno se radi na detaljima.

124izkj.jpg


2hdpuf9.jpg


Obloga za stubove još nije gotova :icon_smile:

2ptq8uh.jpg


Ovako je pre izgledalo bez obloge.

2z9i0qu.jpg
 
Nastavljeni radovi na tapacirima trenutno se prave kasete za odlaganje sitnica meni se lično nisu svidele kasete koje se nalaze na originalnim tapacirima w163, tako da sam skinuo kartonski šablon i mere sa tapacira W463.

2d18xfq.jpg
 
Ugrađena day light svetla isprobana i rad savršeno u pitanju su Philips day light.

etzcs4.jpg



Proširenja na blatobranima su prepravljena i skinute su lajsne.

rr7aci.jpg
 
Završeni pragovi sa izlivenim krajevima, kao i dosad skinute mere sa originala i po njima su napravljeni pragovi sve je nošeno uslužno na savijanje, ovo će takođe da bude farbano u crnu boju kao i ceo auto kod originala je ti hromirano.

CIMG1554.jpg


CIMG1557.jpg


CIMG1555.jpg
 
Uradio sam odlivak poklopca za rezervni točak, ja već imam poklopac sa prohromskim prstenom ali mi se taj poklopac nije sviđao od prvog dana, ovaj koji je na fotografiji je urađen po merama i obliku originalnog poklopca :).

CIMG1666.jpg
 
Auto je u pripremi za farbanje, stakla još nisu skinuta da se ne praši unutrašnjost auta ali se sve skida pre farbanja.
CIMG1734.jpg
 
Legend
odlicni i temeljiti radovi , svaka cast auto je sam po sebi strahota,a tek nakon ovog posla .....
 
Top