Mercedes G300

Mercedes G300

Unutra jos nista nije stavljeno ostaju mi jos neki radovi oko struje zatim lepljenje izolacije i tek nakon toga se ubacuje enterijer.
Ove felne cu najverovatnije da ostavima kao zimski set u pitanju su 17" a drugi set bi mi bio 19" to je plan, buki_pit salji slike uvek me zanima sta neko radi na G class ako se radi o Amer-u nije mi nista spominjao.
 
Član
Unutra jos nista nije stavljeno ostaju mi jos neki radovi oko struje zatim lepljenje izolacije i tek nakon toga se ubacuje enterijer.
Ove felne cu najverovatnije da ostavima kao zimski set u pitanju su 17" a drugi set bi mi bio 19" to je plan, buki_pit salji slike uvek me zanima sta neko radi na G class ako se radi o Amer-u nije mi nista spominjao.
Da da Amer sastavlja Safarija 290 motor ubacen novi turbo i bosch pumpa auto ne da ide otkida ali brutalno. Sicevi od safarija na struju novi recaro, instrument tabla od nove tipe 2005 instalacija na novo radjena sva, i odma stavljeni led farovi kratka i duga ma ludjak. Bas jucer bio kod druga instalaciju mu radio i sat. Ma gledao auto nigdje packe nema 83 god.
 
Član
Javi se Ameru nek ti kaze gdje ces nabaviti farove LED nisu od G-a ali pasu imam jednu sliku gdje se vide IMG_20140810_202914.jpg
 
Evo još malo slika od nazad, obruč točka sam na brzinu oblepio sa mat folijom čisto da bih video kako izgleda taj deo je u originalu hromiran u planu je da se ispeskari i potom eloksira u mat crnu boju.

Poklopac nije originalan sa Ebay-a sam kupio univerzalni obruč sam poklopac je izliven od poliestera po dimenzijama originalnog i stiker nalepnica je urađena po uzoru na original.

20150627_174756.jpg


20150627_174804.jpg
 
Zavrseno je novo nebo, staro je bilo iz dva dela i bilo je fiksirano cepovima, ovo je novo nebo iz jednog dela sa druge strane je ojacano aluminujumskim profilima da ne bi doslo do uvijanja na toj duzini.
Prevuceno je sa alkantarom svetla su ofarbana u mat crnu boju da bi se uklopilo sa ostatkom enterijera.

CIMG3691.jpg
 
Top