Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Član
ja bi jos samo jedne santa monike stavio i bombona, sipaj peri i vozi... svaka cast na odrzavanju
 
Super Moderator
nista dok ne vidim uzivo :D navrati na cevape il cu ja navratit na kafu nije problem, samo u tom slucaju ti castis :p
 
Član
Aaa navraticu kolega :D cevapi se ne odbijaju hahah .
Znam da mu fale felge :( ,trenutno sam u potrazi za nekim 17" ili 18". Ali je moj problem sto su mi na ovim felgama nove gume i sad ne isplati mi se da dajem za neke poderane gume . Tako da mi se ne zuri ako ne nadjem do kraja ovog ljeta do iduceg ce sigurno nesto lec .
 
Član
iz mog iskustva 18ke su prevelike za nasih puteva, 17ke su mjera ja jos vozim na profilu 205/50 R17 i ubrzanje i udobnost je kao i na 16kama
 
Član
Pa i meni je nekako . Ali eto koje nalete prije te cu uzeti . Gume bi isao standardne dimenzije 225 45 . Ali to da bi sve izgledalo lijepo moram ga i malo spustiti bar 3 cm i distancere nazad .
 
Član
Nista ovo ne valja :p

Sala normalno, svaka cast drug, znas posao, samo naprijed, mnogj ti mogu pozavidjeti
 
Član
Predobar auto, svaka cast, i ja sam skoro uzeo ,,Pacific-a'' pa cu te u pp pitati za par savjeta
 
Član
Hvala kolege . Drago mi je da vam se svidja moj trud .
Usput tempomat sam rjesio ,sada napokon sve radi kao da je OEM . Ako neko bude trebao semu neka se javi . Jer sam ja danima kopao po netu za spajanje i nisam uspio naci .
 
Član
Pozdrav drustvo
Evo ga opet mali update , danas je stigao orginal spojler za gepek .
Za koji dan farbanje i odma montaza , iznenadilo me sto na sebi ima magnete ,ali opet ce se ljepiti jer bi nestao za noc u gradu :p :p


 
Član
Ovaj je koliko ja znam fabricki od gti-a i jedva sam ga i nasao . I vidio sam par cetvorki sa ovim isto spojlerom. Mozda grijesim
 
Top