Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Član
Hvala kolege .
Bice nekad i mfd samo polako dok naleti neka , jer ne prodaje mi se ova moja navigacija pa da sam mjesec dva bez plajera . Kad bi nasao za zamjenu to bi extra bilo . A razlika uopste nije velka u cijeni
 
Super Moderator
Odlican ulov ovih detalja :)
Ja bi samo onaj beep sto si napravio, nspravio samo kad se zakljuca, jer tako US modeli imaju oem, a kad se otkljuca ne cuje se nista :)
Imas li ti kakav alarm?
 
Član
Imam kobru jos , i zbog tog razmiljsam da ga iskljucim jer kad kobrom zakljucam zvone oba i to je malo ruzno .
 
Član
Pozdrav kolege ,evo mene opet sa nekom malom novosti :D ,ovaj put je uspjesno ulovljen tempomat

i naravno odma je krenula ugradnja ali bezuspjeno nazalost , sve sam potavio al nisam spojio na ecu , broj pinova koji DIY govore je kod mene zauzeta 2 od 4 ,tako da ne znam sta da radim sada
 
Član
Pozdrav , evo doceka i mene taj problem sa zamajacem i odam se moralo krenut u realizaciju
Sve se odma vadi

Uljez vani :p

Dijelovi stigli



Sve skolpljeno i odma jedan test od 350 km do mora :p

 
Član
svaka cast na odrzavanju... reci mi koliko si presao sa cipom? nemas nekih problema? cipovao si u sm-u optimum?
 
Legend
Pregledao sam i procitao svaki posat, negdje tamo na page 2 neko napisa da neobjavljujes vise slike kao niko ne komentarise. Nije istina, samo redaj, fascinira me tvoj pristup detaljima i nacin na koji sredzujes auto. Samo nastavi tako dalje, i puno ti srece u buducnosti.
 
Član
Hvala puno kolege znaci to jako . Auto pravim za sebe i zato ne zelim ni jednu manu da ima mora sce da bude perfektno kako izgledom tsko i ispravnoscu . Zamajac je jos bio dobar al je imao svojih par simptoma . Naravno nisam zelio da mi auto imalo treska iako je to samo u krivnama bilo da mi ne povuce jos 15 stvari za sobom .
Uzeo sam navodno original sachsov set i izaso me tacno 600 km .
Limp - ja sam stvarno prezadovoljan razlika je nevjerovstno a do sad sam presao oko 30 000 hiljada sa gim i nijednog provlema na motoru do sad .
 
Top