Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Član
Pozdrav kolege ,evo opet se nesto radilo lagano . Danas su farbane plastike koje su bile izgrebane oko brave i desne rucke vrata
Sve rastavljeno ,volan je morao vani

I ovako izgleda gotovo , slike kako je izgledalo nemam jer me nazivcirao airbag da sam mogo pojeo bi ga danas



Onda je dosao red na rucku
ovako je izgledalo

I onda konacni rezultat , ruckom sam zadovljan 8/10 ,a ova plastika oko volana 10/10
 
Član
Odlicno ispalo ovo! Cime si farbao!? I kod mene je ova plastika iza volana katastrofa!
 
Član
Farbao sam crnim mat sprejom teksturalnim za branike ,ali ustvari on nema ni jedne teksture u sebi a opet se razlikuje od obicnog mat spreja . Uzeo sam ga u fisu . Farbao sam i brisace sa njim i stvanro daje 90% kao da je orginalna plastika
 
Član
Hvala kolega
Evo slika spreja

A danas sam jos uradio automatsko otvaranje prozora i ovaj beep na otkljucavanje i zakljucavanje
,nije nesto al je lijepo imati sve te funkcije kad vec postoje fabricki za ukljuciti ih
A onda ofarbani drzaci brisaca ,posto su imali par tackica koje su se vidile iz kabine ,a to me je zivciralo i njih sam rjesio . Kao orginal su

a zatim plastike ,posto su izblijedile 2 nijanse od orginala i to rjeseno :D ,mora sve biti perfekt

I konacni rezultat

I na kraju jedno pranje i voskiranje

 
Član
Kod kuce druze ,nabavio sam turtle wax i sam to radim , inace se privatno bavim poliranjem auta .
 
Član
Danas opet neki mali update , idemo dalje sa detaljima . Slucajno svratim na neki lijevi otpad kad nadje blago za sebe bora ventilacije za smijesnu cijenu ,prekidace grijanja sjedala i sunglasses holder ili drzac za naocale i sve to oem .
Prekidaci stanje 10/10 ,samo su dobro dobro oprani i zauzeli svoje mjesto u autu

Drzac za naocale ,stanje 10/10 samo jako prljav

Mjesto zlocina


Sve oprano i spremo za ugradnju

I onda ugradnja





I ovako to svijetli




A onda ofarbano i ovo sto je bilo osteceno tako da je sada enterijer nov iznutra


 
Član
Prelijep golf druze, morat cu se i ja pozabaviti ovim plastikama oko volana, uzasno izgledaju :) .. Pozz
 
Član
Hvala kolege , volim da auto izgleda dobro ali u totalu ,zato se i trudim ,u interijeru mi ostaje jos tempomat i papucice od gti-a i to je to .
 
Top