Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Član
Jako je mala tu razlika .on recimo povlaci od 1500 i ide a moj dok malo navuce onde se ispali i predjem ga . U mom je veci osjecaj da povuce ono u ledjima ha ha .
Al realno tu je to negdje mene mozda malo vadi jos k&n i egr . Samo ne svidja mi se u njega sto prebrzo ide u obrtaje ,krace brzina su dosta
 
Član
Anelsr50 ,gledao sam i tvoja auta ,najbolja auta za nase standarde , neki optimum .
Probacemo druze ovaj put nismo imsli gdje vakuf je stvarno mal , ali ja mislim da je to to
 
Član
E bas take ,.nije ih bilo neki dan kad sam gledao . Bile neke kopije ovakih to ne bi ni dzabe .a masku bez znaka ne bi imao sam kamei bez znaka i skino sam je i stavio ovu . Ne svidjaju mi se one rupe sto ostaju
 
Član
Evo ih napokon su gotovi i spojleri . 5dana su se farbali koda su od tenka hahah .
Meni se bas svidja kako je ispalo pa da cujem i vasa misljenja .




 
Član
Znaš šta sam ti rekao, meni se više sviđalo onako kako jest, sada bi mi se sviđalo na ovo da između plastika u braniku odradis crno, i masku zajedno sa znakom da bacis u crno. mislim da bi to dobro stajalo na ovo sto si farbao, al svak ima svoje, i ja bih tako uradio.
nije ni ovako lose ;)
 
Član
Hvala kolege , probacu odradit to crnom folijom izmedju resetki i masku folijom za prvu ruku da vidimo kako izgleda
 
Član
Evo naumpade mi da nisam stavio kako sijaju morimoto lece , pa ako koga zanima evo slika . JA sam jednostavno ocaran . Svaki put me iznenade kad ih upalim

Kratka

I duga , nazalost i sa farbickom halogenom ,ali morao sam odluciti dali bi xenon i bez blicanja ili ovako a da mogu blicat
 
Top