Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Član
Ja stvarno ne mogu da se odlucim al nikako . A sutra mi stizu projektori i preksutra je ugradnja ,ali ce potrajati jer cu sve kad raskopavam da ocistim turbo ,intercooler,egr ,usis i sve .
Trazio sam slike farova i ima ih par crnih ali nije to to njima je i maskica od lece u crnom a ja to ne bi ,nego bi nju i naravno sjenilo ostavio hromirane i leca od maglenke i zmigavca ,a to sa svim tako nema nigdje na netu .
 
Član
ja sam na Polu ostavio unutrasnjost fara kakva je fabricki kad sam stavio projektore, samo sam okolo ono ofarbao u crno, nije lose ali sam se pokajao sto nisam sve pukao u crno. Ti stavi projektore, montiraj far na auto pa vidi kako izgleda, ako ti je ok sastavi i staklo i nemoj farbat, nemoj se zeznut ko ja, bit ce ti poslije mrsko opet sve rastavljat
 
BHT Ovisnik
Žao mi je na tome što se dogodilo, vjerujem da ce golf biti prva liga, kao sto je i punto, planovi odlicni ! :) ja bih farove u crno pukao posebno jer ce se projektori staviti
 
Super Moderator
i ja mislim da bi dobro legli crni farovi na ovu boju, al ne sve farbati komplet nego samo okolo, a sjenila ostaviti :)
 
Član
Tako cu i ja najvjerovatnije uraditi u crno . I meni se vise svidja . Pa tsko sam i mislio sve farbat u crno osim sjenila za dugo, okvira lece zmigavca i maglenke .
 
Član
Evo ga napokon stigli i ti famozni morimoto projektori . Na prvi izgleda izgledaju predobro i kvalitetni su . Probao sam kako sijaju sa bljeskalicom od moba i stvarno imaju dobar snop . Sutra odma ide ugradnja :D


 
Član
Hoces li farbati unutrasnjost fara, kako god, extra ce ovo biti
i pripremi one sitnice sto si govorio da ih odradimo kad dođem ;)
 
Član
Evo ga napokon gotova i ugradnja leca . Ja sam prezadovoljan uradjenim s tim da ima koja greskica ali boze moj . Osvjetljavaju extra i kratka i duga . Ali da nesto pokvari sreco je to sto ne mogu da ugasim duga nakon sto ih upalim ne znam zasto i poludicu al cu to otrkit nekako .
Ovako je to izgledalo

a sada





Sve ocisceno i sklopljeno . Bilo je oko 1-2 dcl u kuleru .SVe je oprano kiselinom i rjeseno . Prestao je dimit . MIslim dimi jos mrvicu sto mora ali je dimio ko stari dizel .
Do iduceg update-a pozdrav
 
Član
reče da ga nećeš brzo sklopiti, a znao sam da hoces. Extra ispalo sa farovima, da znaš da ću ti napraviti posla ;)
A ovo za dimnjak, ne vjerujem dok ne vidim :D
 
Član
Evo ga i danas se nesto radilo lagano :) . Stigao k&n filter pa je odma sljedilo ubacivanje i nasao sam telefon za auto ,tako da se i to kriza na listi .

Stari vs. Novi filter

Ubaceno i zapakovano ,sada slijedi samo vozanje :)

Sutra,prekustra moram da mjenjam prednje amortizere ,jer mi se auto nekako dosta ljulja u krivinama , i kada u drugoj brzini dam pun gas i krene proklizivat pocne nesto udarat ,pa mislim da je to amort ?
 
Član
Ja samo nezz kome to moj tare objavljuješ, nikoga više ništa ne zanima, javi mi se na fb-u i reci sta si uradio, isto ce ti biti ko da i na tuning objavio, smao cu ja komentarisati i to je to. Nikoga vise nista i ne zanima, cast izuzetcima zbog kojih jos ulazim na ovaj forum :D
 
BHT Ovisnik
Nije istina,samo ti obajvljuj, vec je o tom bilo u temi punta, svi gledaju,samo manje pisu, gledajuci na sebe osobno tako je, kako nitko ne pise neda se ni meni da jedini pametujem uvijek ali se redovno prati svaki korak, samo ti kaci sto radis taman ne bilo niti jednog odgovora, jer vecina i dalje gleda, inace svaka cast na radovima,samo tako naprijed ! :)
 
Član
I ja sam bas primjetio da je raja postala skrta sa pisanjem forum je da se pise da razmjenjujemo misljenia iskustva a ne da se objave radovi pa niko nista. Druze imas lijepog golfa i vidim da ga odrzavas samo tako nastavi. I ako mozes u inbox da mi kazes gdje si uzeo kn i koliko te izaso.
 
Top