Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Član
Pozdrav kolege .Sada sam postao vlasnik jednog vw-a pa da vam ga predstavim ,nazalost zbog tuzne price je ostao meni ,ali sta bi . Imao sam fiata za kojeg imam sve rijeci hvale stvarno . Auto je za svoju cijenu zmaj
A on je ovako izgledao

Ali on nije bitan , sad malo o golfu . Znaci Golf je 2003 godiste sa pacific opremom . Motor je tdi pd sa 101 ks ,cipovan je u sm-chiptuningu na 135 ks navodno .Presao je stvarnih 189000 sa svim racunima od servisa i bla bla . Od opreme mislim da ima dosta :
digitalnu klimu,4x el.podizaca ,el retrovizore , mcd navigaciju , full fis mfd displej ,bord kompjuter ,esp ,abs , trokraki volan sa "busenom" kozom ,naslonjac za ruku ,maglenke ,xenone ,lajsne i steke u boji auta ,drzace casa 2x (naprijed i anzad) , fabricki telefon ali je neko skino onaj drzac ,prednja sjedista podesiva po dubini i visini , i mislim da bi to bilo to . Fali mi tempomat i grijaci sjedala sto cu uskoro da nabacim . Stavio sam zadnji brisac od golfa mk5 i kracu antenu .
Planova ima dosta ,sada polako u realizaciju . Narucen je k&n filter i morimoto lece .














http://postimg.org/image/wmppnwyet/
 
Član
Evo jos par slika ,posto ne moze vise od 20 u jednom postu
2014_03_29_18_33_23.jpg
[/url]





 
Član
Fiat je jos uvijek tu , a golf je ostao meni nazalost smrti moga oca :( ,a to je nesto sto je ostavio samo meni i nema vrijednijeg od toga meni .
 
Super Moderator
citam sta si napiso u prvom postu i kontam nadam se da se nije sta desilo ocu jer znam da je njegov auto :(
stvarno mi je zao drug, ne daj se! auto cuvaj dok si ziv!
 
Član
Drug jako mi je zao sto to cujem,ne daj se i nastavi dalje putem kojim si krenuo,biti ce bolje u ovim tuznim vremenima,auto cuvaj za uspomenu jer ta veza se tesko moze da prekine,ostaju uvijek sjecanja i uspomene....Stvarno mi je zao :(
 
Član
Tarik, brate znam kako ti je ,i prolazio sam kad je bila dzenaza, i nisam mogao vjerovati kad sam čuo ko i šta.
Golfa čuvaj ko oči u glavi , i zovi na kafu nekada, od sutra sam u Bug ;)
 
Član
Nazalost zbog toga mi je ostao . Daj boze da nije ,da smo obojca vozali svoja auta u zdravlju i veselju ,ali sudbina nije htjela tako . Ovo auto je ostala kao velka uspomena sto vise jedan dio njega ,jer je on to cuvao i pazio kao malo ko .I zato cu ja to da nastavim i jos cuvam bolje zbog njega .
 
Legend
Jako zalosna prica :( ali Boze moj sta je tu je, zivot ide dalje, drug ti se natjeraj da sto prije predjes preko toga i nastavis da zivis svoje zivot bez njega, to nas na kraju krajeva sve ceka nekog prije nekog poslije.. Svi smo jednako vezani za nase najblize, ali tako bude da neki odu prije, neki poslije.. veca sila jednostavno..

Auto je prelijep i ne sumnjam da ces ga dobro pazit :)
 
Član
Da svi idemo jednog dana neko prije neko kasnije i uvijek je tezak gubitak ,ali je pretesko kad izgubis kao "dijete" od 19 god .Ali sad moram u svemu pokazati da sam dorastao i da ce on biti sretan i ponasan na mene ,moram sve zbog njega . Pa tako i auto . Bice samo jos bolje to smijem garantovati ,jer je uvijek govorio da ostaje samo meni .
Projektore sam narucio stizu mi za 6 dana ,a k&n tek za 15 :(
 
Član
Evo ga i danas se nesto radilo lagano na golfu . Ubacen "ljetni" setup i prostiraca ,na gumene sam alergican vise postao :D

Skinuta naljepnica sa zadnje sajbe ,ne zelim reklamirat nikoga


I onda je uradjeno jos komplet led unutrasnje osvjetljenje ,tako da je sad sve komplet na autu led
 
Jako mi je zao nacina na koji si dosao do auta ali svakoga od nas to.ceka nekoga prije nekoga posle.....cuvaj golfa kao sto ga je i on cuvao i bolje ako mozes....sretnp u radovima...
 
Super Moderator
Nek si skino reklamu! :D dobro izgledaju LED-ice.. fino to inace u golfu ima jer ima dobro osvjetljenje unutra
 
Član
Tuzno je , ali cu se zato pobrinuti da bude jos bolji nego sto je bio . Sutra mi stizu projektori pa ide ugradnja i njih , ali ne mogu se odluciti da ki bi ostavio farove hromirane ili bi ih u crno ofarbao
 
Top