Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Oem nems utor za antenu i manji je jije ni taj los al ti je ovo sa slike gti spojler
 

Prilozi

  • images.jpeg
    images.jpeg
    12,7 KB · Pregleda: 80
Član
E ne znam stvarno , ja znam da gdje god sam vidio cet orku sa spojlerom bio je ovakav osim jubija . Mada je moguce da nije oem
 
Član
Radi ovakvih Golfova se pitam kako je VW mogo tako promašit sa 5,6,7,,,
Petica je lijepa, ali je golf izgubio identitet...
Drug 4ka ti je beton, svaka čast
 
Legend
gledao sam danas kako si romanu odradio auto i mogu reci SVAKA CAST !
Nadam se da ce biti prilike da se sretnemo negdje na kafi i da mi brzinski preletis auto sa tim pastama koje koristis ! :)
 
Član
Hvala druze , drago mi je da neko cijeni i vidi moj rad .
Bila bi mi cast odradit tvoju masinu , nadam se da se vidimo uskoro
 
ija ga dugo trazim stalno naletim na ovakav ili slican nikako da naletim na jubi neki dan sam skido sa jubija pedale rucku i ostale stvari spojler se nije dao jer je zalijepljen moro bih mjenjat citav gepek i odusto
 
Član
Moze se skinuti sajlom ,pa kao "pilati " ispod , tako je i ovaj skinut . Mada je meni i ovaj lijep , ali sa jubijem se ne moze poredit ,pogotovo kad ima komplet jubi kit
 
Legend
Proslijedi mi tu shemu za tempomat, ja imam rucicu fali mi jos instalacija pa cu gledat i to da rijesim ovih dana :)
 
Član
Imam ja druze broj pinova sa rucice i tamo stekera . I onda spajat 1 na 1 i tako sam ja uspio. Ali ne znam da li ti je isto kao sa mk4
 
Član
Golf je top druze,ja bi mu ostavio tu boju spojlera :D dobro bi ti išla ta crvena u kombinaciji sa bijelom ;) sretno u daljim radovima
 
Član
Hvala kolega , ne bi to radio ipak tezim ka oem fazonu . Mada je spojler siv pa previse odudara , kad se ofarba onda ce se stopiti sa ostatkom :p
Danas je ofarban spojler susi se i sutra vjerovatno montaza
 
Član
Evo mene opet sa mali napretkom .
Spojler se radio ova 2 dana ,znaci sve lagano po ps-u (sto bi rekli) .
Prvo osmirglan dobro ,i popunjene tackice kako su ga skidali citaj odvaljivali

A onda uradjen nekakvom crvenom samo radi podloge ,da pokrije malo sprickit i ako pukne nekad boja da ostane crvena

Zatim izlakirana jedna strana i ostavljena da se susi 24 sata

I onda ona glavna :D

Krajnjim proizvodom sam zadovoljan na skali 9/10 , 9 jer posto je radjeno u kucnoj radinosti ima do jedno 5-6 onih tackica prasine ,ali nsita sto se ne moze rjesit jedinm dobrim poliranjem , bitno mi je da nema narandjine kore i curaka .Ostavljam da se susi jos sutra i da mogu da ga ljepim .
Usput evo i jedna nocna ,meni jako neobicna slika ,uz narandjesto osvljetljenje meni izgleda kao igracka :p
 
Član
pozdrav drustvo . Opet tu sam sa nekim novim sitnicama koje me jako vesele .
Spojler je postavljen i ja sam prezadovoljan

A onda je bio u planu i sharanov znak , medjutim famozni lakirer kad je radio jedno udubljenje na gepeku je izlakirao oko znaka ,problem je bio skinut i jos 2 cm izlakirat , puu , tako da ostajem na fabrickom ali sam ga malo promjenio da ne bude kao svaki

Razlika u boji ravna nuli :p



I onda sam ga ostavio da se malo ispricaju :p :p
 
Top