Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Član
Pozdrav kolege ,evo mene opet s novostima . Sad malo vece i skuplje nego inace :p
Radi se o s line felgama 17" , 7.5 jota ,ispale su slucajno stavio ih i ostale .
Radi se kopiji koja ima 10 rupa naravno ali su extra kvaliteta .

Znakovi su bili crni audijevi pa sam ih ja za prvu ruku ispolirao do visokog sjaja da se bar malo ublaze 4 kruga na vw autu :p
Prvi put da mi neko pere auto :p dodues samo felge

I onda to ovako izgleda ,gume su za prvu ruku povelke al pasu 225 50 su , izgled felgi mi se svidja ali sveukupan izgled onako . Ne mogu se nekako naviknuti , rub mi se svidja ,ali je auto komplet nekako odignuto nego iance . Stajao sam pored par cetvorki isto sa 17kama koje nisu spustene ,isto stoje nekako mi cudno .




Sta vi mislite ,da li da uzimam nove gume profila 40 ili 45 ili da trazim druge felge ?
 
Član
225 45 17 ili 205 50 17 profil ide na te felge

225 50 17 je sve samo..Ne stabilno

u biti ..pet krakova i to je to :D
 
Legend
Ovo je promasaj sa ovim felgama. Lose su skroz, imas momka prodaje orginal felge VW 17ke sa Denijevog GTI
 
Član
Prodaju se vec , najvjerovatnije ide long beach samo dok ga nadjem . I naravno manji profil gume
 
Član
Mislim da ces inace morati malo spustiti auto jer ce
vazda nekako visoko izgledati za felgama koje su >17"
Evo kako je moj nekad izgledao na 18" RS4 sa 225/40, ali spusten. (1) (2)

Inace ti golf izgleda stvarno dobro!
 
Član
Piso sam mu vec ne pase mu felga . Al rjesicu ih se valjda za 2 dana sam imao preko 40 upita za njih . Sljedeca felga je long beach . Da sam odma sebe poslusao tsko bi i bilo a ne budala druge slusam .
I ona mi je puno ljepsa od santa monice .
Ako neko bude htio s line ice forumasima niza cijena nego inace
 
BHT Ovisnik
Nisu lose, al je predebel profil zato su poruzne, sa 45 bi ti vec bila druga prica, dok je 40 bez spustanja bezveze opet, znam po svom volvu
 
Član
Sta bi , vidjecemo vec sam u potrazi za long beach felgama . Ako ko slucajno ima a pasu mu ove , tu sam
 
Top