Bmw e36

Bmw e36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo i ja nesto cackao po autu danas, tj promjenuo sam instrument tablu, stara je bila plava, a sad sam ubacio crnu, ali nemam slika kako sad izgleda evo dve dok se skidala stara, a sutra stavim i kako to sad izgleda sa crnom.
scaled.php

scaled.php

A sledece sedmice mi treba stici i crni tapaciri vrata, jer su ovi sto su trenutno u autu sivi.
a evo jedna slika i auta usput
scaled.php
 
Član
Da malo osvjezim temu, bmw je opet bez unutrasnjosti, danas povadio enterijer jer sutra auto ide kod limara da se saniraju ostecenja na podu, kojih ima dosta i baca se zastita vani i unutra. Evo koja slika dok se rastavljalo. Slike su lose kvalitete, krivac je los tel. al sta je tu je.
fotografija0862y.jpg

fotografija0863.jpg

fotografija0864.jpg

fotografija0865.jpg

Takodje sam skinuo branike, i nabavio obicne, a stari su na prodaju pa ako ima zainteresovanih neka se jave.
I usput ako neko ima maglenke za prodati, za obicni branik neka mi javi u pp.
Toliko za sad, kad auto stigne od limara slijede slike, tj kad ga sastavim.
 
Član
AnDel je napisao(la):
s obicnim branicima ce biti puno bolji , dobar potez;)

Pa i ja se nadam ali vidjecemo kad se sve zavrsi, a onda na proljece traziti M prednji branik, pragove i difuzor. :icon_smile:
 
Član
Evo napokon i ja da postavim slike, auto je doslo od limara jos prosle sedmice, al posao me stisnuo pa je tek danas sve sastavljeno, pa evo koja slika, bice jos dok uhvatim malo vremena.

dscf0661f.jpg

dscf0672y.jpg

dscf0677d.jpg

dscf0666ch.jpg

dscf0670q.jpg

dscf0665j.jpg



Meni se svidja, sta vi mislite? Evo i jedna stara da se vidi kakav je dosao kod mene.

38802848670391468440019.jpg
 
Član
Dobar je inace sva BMW vozila mi se sviđaju,dosta ljepse sa ovim branicima dobar potez nisu ni oni toliko losi bili al sad ce snjeg nizak đaba se brines i nerviras hocul zakacit izgrebat ovo ono....stavi i slika unutrasnjosti posto vidim nesto si mjenjao ;)
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Dobar je inace sva BMW vozila mi se sviđaju,dosta ljepse sa ovim branicima dobar potez nisu ni oni toliko losi bili al sad ce snjeg nizak đaba se brines i nerviras hocul zakacit izgrebat ovo ono....stavi i slika unutrasnjosti posto vidim nesto si mjenjao ;)


Hvala druze. Ma i ovako u naselju imam par lezecih koji su bas bas visoki tako da sam jedva i po suvom mogao preci sa onim branikom napred. Bice slika kad uhvatim vremena, moram prvo sve fino oprati i srediti. ;)


Solomaher je napisao(la):
Sad je drugo atuo ;)

Hvala druze ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top