Bmw e36

Bmw e36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SedoX je napisao(la):
BMW je predobar ne slusaj nikog bitno je da se tebi svidja a i meni je SUPER :cool:;)

tu si u pravu, meni se svidja. ;)

mtopic je napisao(la):
teretanas je napisao(la):
o kakvom ukusu pojedini pricaju,gdje ovde ukus,ovo kad bi stavio recimo na hr bmw forum morao bi emigrirati na Trinidad i Tobago,ljudi bi te pojeli:lol:

A tamo su znaci sve vrhunski strucnjaci? Dobro da znam ... kad budem radio sljedeci projekt prvo cu konsultovati HR forume, da ne bi slucajno zastranio ... Hvala na info ;)

Drugar ... sretno tebi sa autom ... prije svega da te dobro sluzi i da se ne kvari, a branika ce biti i fabrickih i stylerskih, a bice i ljudi koji ce misliti da su bogom dani da tebi kazu kako da uradis svoj auto!

to i ja kazem bitno je da auto sluzi, a ne kazem mozda cu ja nekad i promjeniti misljenje pa staviti oem stvari na njega, za sad mi je ok.

soffa je napisao(la):
lik tek postavio auto ne moze za dan sve promjeniti pa promjenit ce nekad mozda nek isfura ovako ja sam reko za prag i gepek lajsnu u bijelo i samo ga odrzaji o vozi,,niko ovdje nije promjenjio auto za noc..sretno dalje;)

hvala, a za pragove si u pravu, bice bolje u bijelo.



mahe007 je napisao(la):
dobra bembara, samo meni ovaj prednji branik nes nije za njega;) kao sto ja msm soffa rece ofarbaj pragove u boju auta i bit ce ;) , a mozda i kad vec imas ovaj zadnji branik stavit po 2 rore na svaku stranu bilo bi bolje neg ovako :cool:

i ja sam za to da stavim 2 rore ali prvo da sredim mehaniku i dotjeram unutrasnjost pa onda sve ostalo. ;)

teretanas je napisao(la):
ne mora imati,novi m branici su skuplji od citavog auta:D ali i obicni fabricki su ljepsi xxx puta od ovih:icon_biggrin:

cekam scannera da se ocituje:lol:

ne bih se ja ljutio da imam m branike na njemu ali su mi ovi puno ljepsi od obicnih.
 
Član
Da i ja osvjezim temu. evo prvo jedna slika iz odzaka

scaled.php


pa sam napokon uhvatio malo slobodnog vremena i odradio mrezice u crno i pragove u bijelo

scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Član
lijep je bmw, svasta bi se moglo mjenjati ali lakse je to reci nego uraditi , treba novaca da auto bude kako bi svako zelio...iako fino je imati neki pravac u kojem zelis ici, ovo je ekstremnije, felge su lijepe i s bjelim pragovima je dosta ljepsi, trebao si i lajsne u bijelo kad ih vec nema na branicima...bitno da nije dziberski usrano, narandjasto -plavim enterijerom, neonkama i sl.

moj savjet je kao i od ostalih, idi na m optic jer je neprevazidjen na bmw-u, i radi sportskog karaktera m odjela a i samog izgleda auta...imas taj m-optic prednji branik na e bayu za 60 eura nov, radi firma u njemackoj, pa kad budes pri parama i budes htio to ti je najjeftinije, a ovaj mozes lagano prodati kod nas za te novce ;)
 
Član
svaki rad i trud se da primjetiti pa i ovaj prag nama druga razlika o ukusu necu pricati tebi je najbolji takvi mozda i lajsne na vratima da roknes u bijelo...;)
 
Član
Robert je napisao(la):
fin bmw :) samo polako sada...

btw ignorisi ove pr0 cunere sto ne znaju jesul dosli il posli, takvih je pun forum...nista drugo ni ne znaju :D

slazem se ovdje ima ljudi koji veze nemaju o autima a ima i onih koji sebi daju previse zaprava pa pisu svakakve gluposti a veze nemaju ni o autima a pogotovo o voznji i da ogradjujem se ima i extra ljudi koje stvarno postujem ali nazalost u zadnje vrijeme je vise sljama, bmw ko bmw e36 prelijepa linija ja bi samo zadnju karambolku zamjenio stavio M-ovu i bit ce lutkica ili naravno sto vise m-ovih orginalnig dijelova bit ce ljepsi, naprijed karambolka, lajsne m-ove nizi profil gume i neces smjeti gledati u njega bio bi savrsen mada i ovako nije lose samo zadnji dio.

pozdrav

i da prijavi se na BMW-CLUB-BIH ako nista bar ces dobiti komentare od ljudi koji znaju sta je e36 i bmw uopste koji ce komentarisati srcem prije svega i iskustvom. pozz
 
Član
Auto ko auto mozda je ok ali sa ovim crnim krovom i plastik fantastik branicima.... Ljepsi bi bio da nema nikakvih branika nego ove...
 
dosta cesta greska kod stylinga na kockasto auto stavi zaobljene branike(sto je ovdje slucaj),a na zaobljeno auto (npr. golf mk4)fura bodykit sa ostrim linijama :icon_sad:

bmw je fin,pogotovo interijer mi se svidja,ali je upropasten vanjski izgled ovim branicima,toliko da taj branik bode u oci kao da je druge boje :icon_eek:

i nemoj da ti u zivotu moto bude "budi drugaciji",nego "budi bolji i ljepsi" ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
dosta cesta greska kod stylinga na kockasto auto stavi zaobljene branike(sto je ovdje slucaj),a na zaobljeno auto (npr. golf mk4)fura bodykit sa ostrim linijama :icon_sad:

bmw je fin,pogotovo interijer mi se svidja,ali je upropasten vanjski izgled ovim branicima,toliko da taj branik bode u oci kao da je druge boje :icon_eek:

i nemoj da ti u zivotu moto bude "budi drugaciji",nego "budi bolji i ljepsi" ;)

ima smisla sto manje plastike ove ma samo m-ove karambole i trece auto a ovo
"budi bolji i ljepsi" ;)
 
Prednji branik uz sitne prepravke i uz dobar lip može fino da izgleda . .Moje mišljenje samo,al' da se mene pita išao bi na M optic ti kako god želiš. ;)
 
Član
Ma bice ono nekad valjda i m branika, ako bude para, bitno je da ono sluzi i da se ne kvari, a sve ostalo nadodje vremenom. ;)
 
Član
hm znamo se,imali smo aute parkirane gotovo jedan do drugog u Odžaku...

nemoj dzabe se truditi i govoriti kako su ti ovi branici zanimljiviji od mtech kad je ustvari istina da je mtech tata i mama ali kostaju koliko set branika za 4 plastik fantastik e36-ce....

bio si u odžaku, vidio si reakcije...nesjecam se nesto mase ljudi oko tvog auta.

imas veliku prednost u startu a to je boja auta...bijeli e36 moze jebacki izgledati ako se određene stvari urade sa ukusom...

felge istopi a od aluminijuma koji dobijes napravi distance za nove felge.

ne bi da budem okrutan no meni se cini da je auto kupljen zadnjim param ai sad kakav je takav je nemozes se pomaketi sa mrtve tacke, u potpuniosti razumijem, nedino sta ne razumijm je bespotrebno zauzimanje ''zelim biti drugaciji'' stajalista...

Druze...Mtech naprijed nazad i recimo 2PC Style5 17'' felga koja uopste nije skupa.... srca u nekoj jebackoj boji,poliran rub, zlatni sarafici,patosirano I BICES DRUGAČIJI GARANTUJEM TI.


@mtopic... bez ljutnje ali HR BMW scena je jaca od kompler BiH scene sa sve forumima automobila i kucnih ljubimaca pa i skupa sa livada.com

vecina clanova su clanovi engleskih i drugih jacih evropskih BMW klubova/foruma tako da je tamo garantovano ekipa koja zna znanje!
i licno sam clan e30zone.uk svratite malo pa vidite sta se događa.

Eto..bez uvrede ikome :123:

LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top