Bmw e36

Bmw e36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas sam dovezao celicare za zime i msl ih farbati prije montaze. E sad msl sam opet u crno, ali mi se svidjaju i crvena i zlatna boja, pa nmgu da se odlucim, sta vi msl kako bi najbolje izgledale?
Evo i slika felgica.
30739889.jpg
 
Član
sad je tek pravi bmw, odlican, sto kaze clan anes jos samo falcare i to je to , MADA i ove mu odlicno stoje ;)
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Nebi bilo lose ona jaka crvena sto bi reko nas narod drecava i sarafe u bjelo ;)

Pa moglo bi, ideja nije losa, vidjecu da prvo uradim u photoshop-u pa onda farbanje. ;)

Blasko je napisao(la):
sad je tek pravi bmw, odlican, sto kaze clan anes jos samo falcare i to je to , MADA i ove mu odlicno stoje ;)

Hvala druze, bice i falcare al kasnije dok se nadje vremena(citaj para), a sad se mora pripremati za zimske radosti ;)
 
Član
kad je kod tebe dosao to je bila zalost za vidjeti na bmw, sada izgleda predobro, to za branike su ti svi rekli super da si to sredio, nabaci i maglenke u branik, sa crnom ili zutom folijom preko ;)

a felge posto su te celicare ja bi ih prije u zlatnu, crvena mi je 'preluda' za celicnu felgu , nebi leglo...
mozes i u bijelu :cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
kad je kod tebe dosao to je bila zalost za vidjeti na bmw, sada izgleda predobro, to za branike su ti svi rekli super da si to sredio, nabaci i maglenke u branik, sa crnom ili zutom folijom preko ;)

a felge posto su te celicare ja bi ih prije u zlatnu, crvena mi je 'preluda' za celicnu felgu , nebi leglo...
mozes i u bijelu :cool:

hvala, a maglenke mi trebaju doci u utorak, a to za folije, msl sam crnu, a felge cu prvo odraditi u ps da vidim kako izgledaju. ;)
 
Član
Evo slike Bmw-a na celicarama.

dscf0775m.jpg


dscf0776w.jpg


i maglenke su mi stigle, samo sto mi je poslao covjek sa puknutim nosacima a rekao mi je da su nosaci ok, a ja nisam gledao kad sam preuzimao, otvorio i vidio stakla nisu pukla i zatvorim reko ok. Tako da cu to postaviti kad nadjem nosace, tj samo jedan je pukao.

fotografija0866.jpg


Takodje sam na bmw-u mijenjao ulje, filtere, nasuo permant, promjenio set kvacila, stabilizatore, kuglu i namontirao sam crne tapacire vrata samo sto me mrak uhvatio pa nisu dobre slike.

48851280.jpg


65781679.jpg
 
Član
saleee je napisao(la):
Jos da ih je ofarbati u neku blentavu boju,crna je malo postala dosadna:icon_biggrin:...

ma msl sam neku drugu al nista do toga. Sledece godine ih msl prosirivati pa onda ce biti i neka blentava boja, za sad ostaje ovako ipak je obicna celicara.
 
Član
najgore sto zima donosi su celicne felge :icon_confused:
iako fino izgleda i ovako, samo ga pazi , super autic..maglenke sredi, napravi nosac, improvizuj, bitno je staklo :cool:

gdje si uzeo rucicu mjenjaca, i ja trazim sebi al nikako naci neku kulturnu, sve cuning zesci:icon_question:
 
Član
AnDel je napisao(la):
najgore sto zima donosi su celicne felge :icon_confused:
iako fino izgleda i ovako, samo ga pazi , super autic..maglenke sredi, napravi nosac, improvizuj, bitno je staklo :cool:

gdje si uzeo rucicu mjenjaca, i ja trazim sebi al nikako naci neku kulturnu, sve cuning zesci:icon_question:

Takva je zima, mora nesto i zaj, a nosac cu negdje valjda zbaviti, samo je problem sto nece niko da proda samo jedan, al smislicu nesto vec. A rucica je bila kad sam uzeo auto i stvarno je extra, sto ti kazes tesko naci da valja.
 
Član
Da se javim sa losim vijestima, sinoc udario sa autom u ogradu, kad sam skretao u dvoriste kod kuce, nije nista strasno, polako vozio. Danas to rastavio i malo ispravljao , tragova ima na haubi, blatobranu, braniku i pukle mi 2 kopce od fara, staklo ostalo citavo. Usput sam napravio i onaj nosac za maglenku, pa cu i to namontirati.

55126447.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top