Bmw e36

Bmw e36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja predstavim svoju novu vozilicu, rijec je o bmw-u e36.
Auto je 91 god, Motor je 2.0 (110Kw-150ps) :icon_smile: , a od opreme ima stakla na struju, elektro retrovizore, servo volan i kozna sjedala.
Ne planiram nesto mnogo da radim na njemu jer mi se svidja ovakav kakav je sad, jedino cu ofarbati pragove u bijelo, te staviti angel eyes farove, a sto se tice unutrasnjosti staviti led osvjetljenje i ubaciti klimu, ali prvo ima par sitnica oko mehanike, pa tek onda kad bude para ostalo dolazi na red.
evo i koja slika. :icon_smile:
scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Član
malo mi je cudan branik naprijed ali dobro je za pragove si u pravu farbaj u bijelo i ako moze i lasjsne na vratima i gepeku i to je to...dobra masina..;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Branici su odvratni, a bubrezi još gori.

Nađi originalne branike, ovi mu ne stoje nikako.

ma druze meni je ovako sasvim ok.

soffa je napisao(la):
malo mi je cudan branik naprijed ali dobro je za pragove si u pravu farbaj u bijelo i ako moze i lasjsne na vratima i gepeku i to je to...dobra masina..;)

ma puno je bolji uzivo, a ovo sigurno ide u bijelo. ;)

edo_benz je napisao(la):

hvala ;)
 
Član
Slazem se s Oggijem sto se tice prednjeg branika ... Jakooo ruznn nekako sav mi je cudan ...

Nadji normalan branik orginalni , ubaci angel eyes , stavi lijepo rore na tom nastavku sto imas na zadnjem braniku jer ovako izgleda nekako siromasno ...
 
Član
fin bmw :) samo polako sada...

btw ignorisi ove pr0 cunere sto ne znaju jesul dosli il posli, takvih je pun forum...nista drugo ni ne znaju :D
 
Član
Robert je napisao(la):
fin bmw :) samo polako sada...

btw ignorisi ove pr0 cunere sto ne znaju jesul dosli il posli, takvih je pun forum...nista drugo ni ne znaju :D

eto nek ti znas, zar nije ovako puno bolji??


 
Član
A jeste navalili na covjeka,svako ima svoj ukus,njemu je bitno da se njemu sviđa a za vas/nas ga boli k*rac.....jest da su cudni ti bubrezi al sta cemo mi ......Jedan prjedlog da stavis duple rore sa desne i lijeve strane inace fin BMW ;)
 
Član
badboy je napisao(la):
Slazem se s Oggijem sto se tice prednjeg branika ... Jakooo ruznn nekako sav mi je cudan ...

Nadji normalan branik orginalni , ubaci angel eyes , stavi lijepo rore na tom nastavku sto imas na zadnjem braniku jer ovako izgleda nekako siromasno ...

Ovo sto kazes za rore si u pravu, al sto se tice branika ne, zasto sve e36-ice moraju da budu iste, meni se ovako svidja, tako to ide nekom je ok nekom ne, sve stvar ukusa.;)

nenadbalaban je napisao(la):

hvala ;)

Robert je napisao(la):
fin bmw :) samo polako sada...

btw ignorisi ove pr0 cunere sto ne znaju jesul dosli il posli, takvih je pun forum...nista drugo ni ne znaju :D

ma nema zurbe ;)

MeBeSad je napisao(la):
Robert je napisao(la):
fin bmw :) samo polako sada...

btw ignorisi ove pr0 cunere sto ne znaju jesul dosli il posli, takvih je pun forum...nista drugo ni ne znaju :D

eto nek ti znas, zar nije ovako puno bolji??



jest on fin druze al zar svi moraju da imaju m branike i samo fabrika, ne kazem ja da to nije fino, ali ja volim da se razlikujem od ostalih. Meni je sasvim ok i ovakav. ;)


Belmin1 je napisao(la):
A jeste navalili na covjeka,svako ima svoj ukus,njemu je bitno da se njemu sviđa a za vas/nas ga boli k*rac.....jest da su cudni ti bubrezi al sta cemo mi ......Jedan prjedlog da stavis duple rore sa desne i lijeve strane inace fin BMW ;)

tu si u pravu svako ima svoj ukus. ;)
 
Član
pa bas to, svako ima svoj ukus i samim tim imamo pravo na svoje misljenje. aa momak je auto predstavio na forumu da bi cuo misljenja. branici su malo je reci gadni ( barem meni ), po meni bi najbolja investicija bila da kupis obicne branike il da ove mjenjas za originalne. inace fin autic ;)
 
Član
C.Norris je napisao(la):
pa bas to, svako ima svoj ukus i samim tim imamo pravo na svoje misljenje. aa momak je auto predstavio na forumu da bi cuo misljenja. branici su malo je reci gadni ( barem meni ), po meni bi najbolja investicija bila da kupis obicne branike il da ove mjenjas za originalne. inace fin autic ;)

Upravo tako, jednostavno zelim cuti misljenja ljudi. Normalno je da je nekom ruzno nekom ok. ;)
 
Član
Ako se tebi sviđa, zakucaj i komad laminata umjesto spojlera, ali to ne znači da je to lijepo i OK.
Niko ti ne želi zlo i ne savjetuje te na bilo šta loše, jednostavno, E36 je auto kojem ovo ne stoji i najljepši je sa originalnim stvarima, rijetko koji eksperiment može uspjeti danas na njemu. Nekad je bilo drugačije, ljudi su svašta radili, ali i to nije bilo lijepo.
Jedino što bi moglo dobro da ispadne je neka sitna prepravka originalnih branika ako već želiš da se razlikuješ, ali, naravno, ako se odradi sa ukusom.
Možda bi i ovo bilo bolje da te rupe u branicima malo popuniš nekom mrežicom da da neki kontrast, crnom npr, ubaciš još jednu roru nazad i sl, popravio bi utisak, ali i dalje bi bilo za "onaj" tuning, odnosno, styling.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top