Bmw e36

Bmw e36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja ne znam kad cete vi ljudi shvatit da svako sebi auto pravi, da su ukusi razlici. To auto je covijek sebi kupio i napravit ce od njega sta hoce. Vase je da kazete jel vam se svidja ili ne, a ne da mu objasnjavate kako ce da uradi svoje auto. Ja ne znam sto se narod smetnuo, otislo sve u 3 ... D: pogotovo ovih par sto su svakom loncu poklopac na ovom forumu...
 
Član
Ja neznam sto vi svi tu sad svi kao napadate nas sto smo rekli sta nam se ne svidja na autu , jel momak htio da cuje misljenja JESTE ... i cuo ih je , eh sad normalno je da ce biti i pozitivnih i negativnih ...


;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ako se tebi sviđa, zakucaj i komad laminata umjesto spojlera, ali to ne znači da je to lijepo i OK.
Niko ti ne želi zlo i ne savjetuje te na bilo šta loše, jednostavno, E36 je auto kojem ovo ne stoji i najljepši je sa originalnim stvarima, rijetko koji eksperiment može uspjeti danas na njemu. Nekad je bilo drugačije, ljudi su svašta radili, ali i to nije bilo lijepo.
Jedino što bi moglo dobro da ispadne je neka sitna prepravka originalnih branika ako već želiš da se razlikuješ, ali, naravno, ako se odradi sa ukusom.
Možda bi i ovo bilo bolje da te rupe u branicima malo popuniš nekom mrežicom da da neki kontrast, crnom npr, ubaciš još jednu roru nazad i sl, popravio bi utisak, ali i dalje bi bilo za "onaj" tuning, odnosno, styling.

Shvatam ja tebe druze, i ove ljude sto mi savjetuju da to vratim u org, to je vama ljepse, medjutim o ukusima se ne raspravlja, mozda nekad i vratim u org al za sad mi je ok, nismo svi isti i ne daj boze da jesmo. Sto se tice mrezica imaju ali se ne vide jer je slikano tel i to losim. Djelimo isto misljenje sto se tice rore, bilo bi bolje da ima joj jednu.


badboy je napisao(la):
Ja neznam sto vi svi tu sad svi kao napadate nas sto smo rekli sta nam se ne svidja na autu , jel momak htio da cuje misljenja JESTE ... i cuo ih je , eh sad normalno je da ce biti i pozitivnih i negativnih ...


;)

Normalno je da ima i negativnih i pozitivnih misljenja, ipak su ukusi razliciti. ;)
 
Član
o kakvom ukusu pojedini pricaju,gdje ovde ukus,ovo kad bi stavio recimo na hr bmw forum morao bi emigrirati na Trinidad i Tobago,ljudi bi te pojeli:lol:
 
Član
teretanas je napisao(la):
o kakvom ukusu pojedini pricaju,gdje ovde ukus,ovo kad bi stavio recimo na hr bmw forum morao bi emigrirati na Trinidad i Tobago,ljudi bi te pojeli:lol:

Ne kupujem ja auto radi drugih ljudi, nego radi sebe ako nekom nevalja ne mora da gleda. A ti sto msl da je fabrika samo lijepo, sto su onda ljudi izmislili styling? Ako se tebi ne svidja ne moras vrijedjati, meni je dobar i na kraju moj je i mogu da ga i zapalim ako hocu, moja stvar. I stvar je u tome cim se pojavi nesto drugacije odmah nevalja.
 
Član
teretanas je napisao(la):
o kakvom ukusu pojedini pricaju,gdje ovde ukus,ovo kad bi stavio recimo na hr bmw forum morao bi emigrirati na Trinidad i Tobago,ljudi bi te pojeli:lol:

A tamo su znaci sve vrhunski strucnjaci? Dobro da znam ... kad budem radio sljedeci projekt prvo cu konsultovati HR forume, da ne bi slucajno zastranio ... Hvala na info ;)

Drugar ... sretno tebi sa autom ... prije svega da te dobro sluzi i da se ne kvari, a branika ce biti i fabrickih i stylerskih, a bice i ljudi koji ce misliti da su bogom dani da tebi kazu kako da uradis svoj auto!
 
Član
lik tek postavio auto ne moze za dan sve promjeniti pa promjenit ce nekad mozda nek isfura ovako ja sam reko za prag i gepek lajsnu u bijelo i samo ga odrzaji o vozi,,niko ovdje nije promjenjio auto za noc..sretno dalje;)
 
Član
bas smo nafurani:cool:

zar vi ne vidite koliko su ovi branici glomazni i strse u odnosu na cjelokupnu liniju auta,pogotovo prednji,e36 ja takav auto da se na njemu osim feluga i ovjesa nama sta dodavati ni oduzimati,eventualno m paket ako ga vec nema i takav je savrsen...
 
Član
:lol: pa covjek fino kaze dal mora svaki bmw imat m paket m branike i ta sranja,dal mora svaki golf 2imat gti body kit bbs,dal mora svaki kadet bit gsi i tako ta sranja :cool:
 
Član
dobra bembara, samo meni ovaj prednji branik nes nije za njega;) kao sto ja msm soffa rece ofarbaj pragove u boju auta i bit ce ;) , a mozda i kad vec imas ovaj zadnji branik stavit po 2 rore na svaku stranu bilo bi bolje neg ovako :cool:
 
Član
ne mora imati,novi m branici su skuplji od citavog auta:D ali i obicni fabricki su ljepsi xxx puta od ovih:icon_biggrin:

cekam scannera da se ocituje:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top