Bmw e36

Bmw e36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma glavno je da se tebi svidja ;)
Nego jel ovo Madzidov Bmw? Jer znam da je na piku prije bio ovaj sjecam se ovog branika.
 
Član
prednja karambolku si skinuo ,samo ne znam sa kojeg bmw-a,sto posto,zxato izgleda ovako cudno,nije njegove serije ili ti godine :) hehhe,al dobar pokusaj :)
 
Član
-Suki- je napisao(la):
hm znamo se,imali smo aute parkirane gotovo jedan do drugog u Odžaku...

nemoj dzabe se truditi i govoriti kako su ti ovi branici zanimljiviji od mtech kad je ustvari istina da je mtech tata i mama ali kostaju koliko set branika za 4 plastik fantastik e36-ce....

bio si u odžaku, vidio si reakcije...nesjecam se nesto mase ljudi oko tvog auta.

imas veliku prednost u startu a to je boja auta...bijeli e36 moze jebacki izgledati ako se određene stvari urade sa ukusom...

felge istopi a od aluminijuma koji dobijes napravi distance za nove felge.

ne bi da budem okrutan no meni se cini da je auto kupljen zadnjim param ai sad kakav je takav je nemozes se pomaketi sa mrtve tacke, u potpuniosti razumijem, nedino sta ne razumijm je bespotrebno zauzimanje ''zelim biti drugaciji'' stajalista...

Druze...Mtech naprijed nazad i recimo 2PC Style5 17'' felga koja uopste nije skupa.... srca u nekoj jebackoj boji,poliran rub, zlatni sarafici,patosirano I BICES DRUGAČIJI GARANTUJEM TI.


@mtopic... bez ljutnje ali HR BMW scena je jaca od kompler BiH scene sa sve forumima automobila i kucnih ljubimaca pa i skupa sa livada.com

vecina clanova su clanovi engleskih i drugih jacih evropskih BMW klubova/foruma tako da je tamo garantovano ekipa koja zna znanje!
i licno sam clan e30zone.uk svratite malo pa vidite sta se događa.

Eto..bez uvrede ikome :123:

LP

Nisam ja ni rekao da su ovi bolji od mtech-a, ali su mi ljepsi od obicnih.

nedim98 je napisao(la):
Ma glavno je da se tebi svidja ;)
Nego jel ovo Madzidov Bmw? Jer znam da je na piku prije bio ovaj sjecam se ovog branika.

Ja sam ga uzeo od Mirze iz Cazina.

PassatB3 je napisao(la):
prednja karambolku si skinuo ,samo ne znam sa kojeg bmw-a,sto posto,zxato izgleda ovako cudno,nije njegove serije ili ti godine :) hehhe,al dobar pokusaj :)

nzm to je prosli vlasnik radio, ja sam ga ovakvog kupio.
 
Član
nepostoji takva karambolka ni na jedom mogucem BMW-u niti na bilo kakvoj ediciji istog...samo da vas u startu rijesim dileme.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
nepostoji takva karambolka ni na jedom mogucem BMW-u niti na bilo kakvoj ediciji istog...samo da vas u startu rijesim dileme.
[/q
ma ja sam bas trazio po netu i prednja ako nije skinuta sa nekog,onda je radjena po uzoru na prednju karambolku od novije m3-jke evo,pa uporedi,da ima slicnosti :)
mmtoye.jpg
 
Član
Prednji branik ima malo (ali MALO) slicnosti sa branikom od M5 E39, ali plasticar koji ga je radio nije imao bas dovoljno ukusa da ga zavrsi kako treba....

scaled.php


Front.jpg


2089bmw.jpg


Moglo je to da ispadne kako treba, ali ovi "bubrezi" mozda ne stoje na mestu (a ni pod uglom) na kojem bi ih ja postavio, ali sta je - tu je
Ali sad, ne budite toliko okrutni prema momku sto je kupio ovakav auto... Ako se njemu svidja, mi mozemo da tupimo zube do ujutru, on ce ga kao takvog voziti i tu je kraj. Covek ce opruzi onoliko koliko mu je krevet dugacac, ne moze vise!! Da je bilo para, on bi uzeo ///M !! E sad, ako Bog da, pa bude kakvih para, sredice ga on... ne treba sumnjati...Vremenom se sve da primetiti, pa ce i on naci sam sebi zamerke kao sto ih skoro svi nadjemo.
Druze, neka je tebi auto sa srecom, da te posluzi, i ako Bog da da kupis i noviji i bolji.

SRECNO !!!
 
Član
ma i meni ovi bubrezi ne sjedaju bas najbolje, al kao sto dule rece bitno je da sluzi, a popravice se to sve vremenom. ;)

evo ovaj branik je najslicniji samo sto kod mene ovi otvori sa strana nisu razdvojeni.

BMW%20-%20E36%20Styling%20-%20SEIDL%20Full%20Front%20Bumper%20Style%201%20(E36-4598234).jpg
 
Član

Ti najbolje znas sta se tebi svidja i u to necu da ulazim, ali razmotri opciju velicine ovih usisnika sa strane... i mozda obrvice preko farova... Ali opet kazem, TO JE SVE TVOJ UKUS ;)

bmwpww.jpg
 
Član
Buraz, fin bimmer, neka je tebi sa srecom i da se sto vise navozas u njemu, a ostalo ce doci vremenom. Ne znam zasto svi odjednom padate po kosyima co'eku. Ne moze sva'ko da odjednom uradi sve sto zamislja, a i ako se co'eku svidja ovako, red je da se sa finim pristupom pojasne mu stvari i pomogne mu se, a ne nevalja ti ovo, hr scena bi te pojela itd itd. Kupite mu vi branike Moptic i mislim da nece ni sekunde se protiviti tome da ih stavi na auto.

Vozdrica i jos jednom, furaj svoj ''Djir''!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top