Zasto bas taj nick??

Zasto bas taj nick??

Član
davno sam se regao na forum i tad sam kosarku trenirao,najdrazi mi bio igrac i sad je Dwyane Wade(inace crnac:D ) i tako je i ostalo...koristim ga i na ostalim forumima na kojim sam regan...:icon_smile:
 
Legend
Nekad davno kad sam se registrovao na ovaj forum,malo duze sam sjedio i razmisljao koji nick da uzmem i ispade ovaj,jer mi je Gilera Nexus bila omiljen motor i ostace,kratko i jasno:icon_biggrin:
 
Član
ZNAO SAM DA CU POGODITI SA DOBROM TEMOM ...

:cool::cool::cool::cool:

Al onaj mali ninja za nick svaka cast , lover takodjer :lol::D:D


Ja sam imao jedan nick nit znam sta znaci niti nist, vidio ga preko slike i to je to , BOSNICOS ....

Ako gdje to vidite taj sam:icon_exclaim:
 
Član
Nexus je napisao(la):

Nekad davno kad sam se registrovao na ovaj forum,malo duze sam sjedio i razmisljao
koji nick da uzmem i ispade ovaj,jer mi je Gilera Nexus bila omiljen motor i ostace,kratko i jasno:icon_biggrin:

i nista bolje nisi mogao smislit:icon_rolleyes:









:D:D
 
Član
Hm, zanimljiva tema i nacitah se svega. :lol:
Inace, davno nekad pocetkom osnovne skole, kad je bilo u modi potpisivanje i saranje svake moguce povrsine pogodne za potpis, potpisivao sam se sa OGI. Jednom nas je drugar sve potpisivao i rekoh mu da svrljne i mene, a on me potpise sa OGGY BOY i tako ostade vec jedno 18-ak godina. Na svim forumima gdje sam clan, clan sam pod ovim nick-om, a na nekim izostavim ovo BOY, ali uglavnom, ostalo je ovako i to je to.:icon_biggrin:
Uh, nakuckah se ja.:D
 
Član
the_dag (ovo dag se cita unazad pa se dobije GAD) znaci D_GAD.Ovo The (čitajući kao naše "D") sam bezveze stavio a GAD zato sto i jesam GAD :D
 
Član
hm..teško je nač pravi odgovor..nama ga ni na google-u. :lol:

ukratko..nekad smo "haklali"(igrali) košaricu na školskom igralištu i "španali" nogomet.Ugl. bilo je ideš na "hakl" danas? Dvojio sam između španer ili hakkler.
U zg. žargonu kažemo "kak se je ovaj dobro "pošpanal" (dobro odvozil,odpeljal,popeljal i sl.)

Svi večinom znamo kaj znači španer...dok hakkler..nema nekog pravog objašnjenja..bar ga ja nisam pronašao dosada a nisam se ni trudio pošto je jedinstven :icon_smile:

Možda da rastavite nick na hak - kler pa pogledate u wikipediji. :D
 
Član
ekstra tema, bas me svi pitaju na meetovim sto bas STALLION

Od malena traje furka na Rocky-a Balbou - za kog u filmu kazu Italian stallion - u prevodu, talijanski divlji (neuktotivi) pastuv ili onaj najkvalitetniji divlji konj!

A u to vrijeme, bas sam vozio jednu talijansku brusilicu Punta II sporting koji u ovo doba izgleda smijesan, ali tad mu nije bilo ravnog, pa je natpis Italian Stallion bio i na sajbi! ;)

020708rocky3.jpg
 
Zviz je definitivno najjaci ;) :lol::lol::lol:

Roki_Actros - Roki nadimak od prije 13-tak godina i Actros Ex driver and my first love :icon_cry:
 
Top