Zasto bas taj nick??

Zasto bas taj nick??

Član
Outrage sam naletio u rijecniku engleskog jezika,zaboravio sam znacenje ali mi se svidjelo kako zvuci tako da ga koristim vec cca 5 godina svugdje :)

Sto znaci kad vidite nick Outrage 99% je sansa da sam to ja ;)
 
Član
stallion je napisao(la):
ekstra tema, bas me svi pitaju na meetovim sto bas STALLION

Od malena traje furka na Rocky-a Balbou - za kog u filmu kazu Italian stallion - u prevodu, talijanski divlji (neuktotivi) pastuv ili onaj najkvalitetniji divlji konj!

A u to vrijeme, bas sam vozio jednu talijansku brusilicu Punta II sporting koji u ovo doba izgleda smijesan, ali tad mu nije bilo ravnog, pa je natpis Italian Stallion bio i na sajbi! ;)

020708rocky3.jpg

ima i nicPor s njim,cak se i zove italian stallion :D
 
Super Moderator
allroad
pa odavno se lozim na audija allroad, najdraze mi auto pa eto tako mi nick svugdje allroad :D
 
Član
Bas zanimljivih nikova ima :cool:

Zasto BWM-GTI, hm, na prvi pogled bez smisla, al i ovo mora da se rastavi na proste cinioce...pa bimeri su mi definitifno najbolji automobili, No#1 4ever, a takodje obozavam Golfa keca GTI, po meni auto koji ima strasnu reputaciju i koji je zasluzio postovanje, pa eto...inace nisam regan na drugim forumima, a i da jesam, neaktivan sam tako da...samo ovde cete me naci :lol:
 
Član
adams... dok sam bio klinjo rodak me zvao grizli adams i dijelio mi klepe po ushima :) iz zaebancije, :icon_biggrin:a to me tad nerviralo :), a tako ostade... adams family :)
 
Član
Kocka....hmmm...pa zovu me kocka i to je razlog, a kocka me zovu jer..... pa recimo prvi odlazak novoj frizerki je bio kljucan za to
 
Član
u mene Dzeniii,
niko me tako ne zove svi me zovu dzeno,ili zenun jer mi je prezime zenunovic...
a ovaj nik sam stavio jer je svaki koji ja odaberem zauzet
 
Top