Zasto bas taj nick??

Zasto bas taj nick??

Član
Evo kako i sam naziv teme kaze , Zasto bas taj nick?? ste odabrali na forumu ...

MIslim da je zanimljiva tema i da ce biti zanimljivih nickova i objasnjenja ...


Pocev od sebe ... BADBOY

pa nisam se znao prijaviti pod normalnim nickom,pa pokusaj sa ovim ,sa onim i na kraju ispadne badboy jbg ...

;)
 
Član
Basic

na dosta foruma mi je taj nick, tako da mi je tesko fulat ili zaboravit nick..:lol::lol:
 
BHT Ovisnik
CoL3,hmmm koristim ga svugdje,poceo je od filma "mala nocna muzika" :lol::lol: lud film pravo,samo se sjetim scene ,cole...cole neću...colee :lol: od tada uvijek,btw. nije kole nego bas cole:D:lol:

aj laku noć:123:
 

LSD

Član
Limited Slip Differential

mislim da je sve jasno....uzeo skracenicu...vidio da nema niko i ostade na svim forumima
 
Član
Legionar - zovu me legija pa mi ovo nesto l"jepse" :D i na 99% raznih foruma ako vidite ovaj nik male su sanse da je neko drugi :lol:
 
Član
vozim golfa a zivim u tz....htio sam da stavim KrKaN al mi bilo ofirno...ustvari nisam ni mislio da cu postati aktivan na forumu....:D
 
octavian - vozim octaviu ;);) a pocelo je to kad smo se prepucavali ja i dva jarana ( vozimo iste octavie svi ) pa ono zaje*ancija koja je bolja, ja reko "ja sam za vas octavian" ( prvi rimski car )
 
Član
octavian je napisao(la):
octavian - vozim octaviu ;);) a pocelo je to kad smo se prepucavali ja i dva jarana ( vozimo iste octavie svi ) pa ono zaje*ancija koja je bolja, ja reko "ja sam za vas octavian" ( prvi rimski car )

:lol::lol: :cool: odlican nick
 
uh.... zasto bas ovaj, nekada davno u potrazi za nickom lupao sve i svasta, ali sve se isfura brzo ili izgubi smisao, i tako u potrazi za unikatnim nickom, ispade ovaj, prvo je bio zen, a onda je uslijedio i nastavak 3dom (fridom :icon_biggrin:), tako je i ostao od kada sam ga prvi put sastavio do dana danasnjeg, unikatan, jer slabo sam gdje pokusao registraciju sa ovim nickom a da nije izbacilo da je zauzet....
tako, da gdje god je zen3dom (ili zen_3dom) taj sam, a znacenje rijeci zen sam tek kasnije saznao, ispocetka je bila samo extra furka, a kasnije se ispostavilo da je nesto mnogo vise ( koga interesuje ima google :icon_biggrin::icon_biggrin:)
 
Član
MetalMir

metal - bio metalac (a i sad sam :D) ovo-ono, mir - prva tri slova mog imena, Mirnes. Koristim ga online svugdje...
 
Član
meni je i u privatnom zivotu nadimak SCANER a posto samo bmw volim onda je logicno da po forumima kudem BMW SCANER :)

dakle ko me sretne mojne slucajno imenom da me nazove necu da se javljam SCANER jedino :)
 
Član
Zanimljiva tema... :icon_biggrin:
Posto nije moglo samo ime,dodam broj 46 jer sam veliki ljubitelj Valentina Rossija i njegovog stila voznje... :icon_smile:
 
Top