Zasto bas taj nick??

Zasto bas taj nick??

Član
MAREX glupo bi bilo da je DUREX :lol::lol:

Salim se,ovaj nick je na sve jednom forumu na kojem me ima a nadimak potice od rane mladosti kada su me u drustvu prozvali "MARE" od prezimena Maric, pa tako bi MARE-ex sto se i zadrza i dan dans, i po kom me zna pola BiH tuning scene i sire ! :lol::lol::lol:
 
Heh dobra tema pravo! E sad sto bas nick "Fuel For The Soul"?
Pa zato sto sam bio veeeliki obozavatelj Pontiac-a GTO i na jednoj njegovoj slici procitam to "Fuel For The Soul",
Svidilo mi se pravoo i zato sto luudim za autima (opsjednut). Eto zasto!!!
 
Član
2fuel..

hehe ja citam na forumu jednom reko sta otvorit u bhtuning, i napadne mi ovo zasto taj nick ..

dobro je nisam se pokajao;)
 
Član
wow...cool tema :cool::cool:
Alen-dB :icon_question:
pa Alen mi je ime...
a dB zato sto ludim za muzikom,wooferima i tak...:lol::lol:
 
Član
Zato što dok sam se rego ovdje prije 2-3 godine corrado G60 i 2.9 Vr6 mi je bio san, najbolji auto ikad, legenda.. itd...
Sad je tu poziciju već prilično čvrsto preuzeo e36 m3, al corrado ostaje na #2 :D
 
Član
dzenan zauzeto,dzeno itso tako zauzeto i ja probam nako beze dzeniii kad ono moze i tako i ostade tri slova i mi lahko zapamtit:icon_biggrin:
 
Član
ErRoR ostalo unatrag 6 god surfanja netom.... A nadio mi ga vlasnik jedne provajderske mreze, na pocetku kad god bi sjeo za PC, nesto bi zaj*ao, tako da bi dobio error "87489854757", itd.... I onda bi njega pitao sta znaci ovaj error, na koji ni google nije imao odgovor, a on ce mi j*o te error, pravi si error... I od tada ostalo ErRoR! ;)
 
Član
Ihhhhhhh bilo je to davno dok je bio jos forum na auto.ba,tad mi je nikk bio ness u vezi nekih motora i nesjecam se vise,i onda me drugari pocese zvati Chuza jer su to sklopili od mog prezimena Oćuz i tak dan danas Chuza nik na dosta balkan tuning forumima,a i bruku raje me zna kao Chuza ;)
 
Top