Zasto bas taj nick??

Zasto bas taj nick??

Član
zanimljiva tema
moj nick sastavljen od mog imena i prezimena
ANel DELic>
a simbolizuje i 'Bozanska bica' andele sa 'meko' dz:):lol:

plus ako citas samo mala slova (s pocetnim velikim-logicno:)) dobije se moje ime Anel
 
jednog dana u jednom internet klubu dodje jedan moj prijatelj friško overen i u zanosu svoje inspiracije saopšti nam važnu vijest. "Čak i obični mitrljaz, postaje smrtonosno oružje u rukama jednog ninje." ;)


a ovo mali, pa zato sto sam mal :D mali Ninja :D
 
Član
mali Ninja je napisao(la):
jednog dana u jednom internet klubu dodje jedan moj prijatelj friško overen i u zanosu svoje inspiracije saopšti nam važnu vijest. "Čak i obični mitrljaz, postaje smrtonosno oružje u rukama jednog ninje." ;)


a ovo mali, pa zato sto sam mal :D mali Ninja :D

joj drug sto se ismija ahahhahahha..svaka cast koment boli glava
 
Član
ovo je najitneresantnija tema dosad u offtopicu :D
Ja sam Edis, i jos iz detinjstva kada mi je Hip Hop bukvalno bio sav identitet nosim nadimak "diz" odnosno "deez"... Uglavnom nema nekog inteligentnog objasnjenja, vise je produkt "lozenja na nigere" i na frazu "deez nutz"

Slucajno, ovaj nickname me dugo proganja i odrzao se do danas gde me vecina ljudi zove tako. Borio sam se protiv njega ali se ispostavilo da je uvek slobodan kao username na netu.
 
Član
LSD svaka ti cast al nisi morao uzeti drogu za nick :D
a moj nick bio film kodiak nekad davno vidio u videoteci kad su kasete bile jos i vecinom prolazi mislim ne koristen na forumima :D
 
Ime Erol,mjesto prebivalista Brcko :) Inace sam komplikovan cojek,al mi nick ovjde bas jednostava. Koristim ga na bht-u i na mozda jos dva,tri foruma,drugi koji koristim jos je Supertramp (Into the Wild)
 
Član
love to accelerate
a objasnjenje u klipu ;)
nekad prije 8-9 godina ga vidio i et od tad :)
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WXNLcuRHykw&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/WXNLcuRHykw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Početnik
Prezivam se Smajić, a imam sačuvano porodično stablo čak iz 1800 i neke godine i porijeklo prezimena dolazi iz Dalmacije gdje su se preci prezivali Zmajić, tako da sam ja opalio iz furke eng. varijantu ZMAYICH! :cool:
 
Član
Zviz - jednostavno zato što dok sam radio u auto servisu volio da iz dosade ili zaj*ancije zviznem čekićem od jedan poveći pleh koji tako lijepo odzvoni da ko god se nađe u blizini dobro se prepadne. :icon_smile:
 
Top