Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

mirso je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
pa koji ce mu djavo distance ako potrefi pravi offset...offset i distance u principu imaju istu svrhu...izbacivanje felge van...koji je offset ovih gti?

Zna se desit da je takvo auto da ni sa super offsetom, opet to nije to...kao kod mene npr. -- na Leonu je blatobran toliki da uvijek ima mjesta za distancere, stavio sam nazad 15mm, sad izgleda super, al mislim i da sam stavio 20mm, da opet ne bi bilo beda. A felga je 17x8, ET 48...

ma sve je to uredu...ne grijesis ti nista...al si isto tako mogo uzet 17X8 ET33 i to bi ti bilo isto kao sa tom distancom od 15mm a mozda bi i bolje izgledalo jer to znaci da je centar felge uvuceniji, kao da felga propada prema sredini...ono sto hocu da kazem je da kad vec uzimas novu felgu i imas izbor oko ETa, zasto dzaba placati poslije i distance...drugo je kad se naleti na dobre polovne pa ne lezi offset...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

josh jedno pitanje jer nemogu naabaviti 5x100 gti replike trenutno nema na stanju ima samo 5x112... a sta mislite na dotz shuriken gold ????
 
Legend
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Pike_gti je napisao(la):
josh jedno pitanje jer nemogu naabaviti 5x100 gti replike trenutno nema na stanju ima samo 5x112... a sta mislite na dotz shuriken gold ????

Naleti do mene do salona, imam ja nesto novo u ponudi, nisu skupe, a predobro izgledaju.
Ah da xenoni su ti stigli, pa javi mi se da to zavrsimo ;)
 

JD.

Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

uzmi te GTI replike, super je felga

a sto se tice guma, na Polo ti ide 205/40 R17 i to je to, nemas tu sta razmisljati
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Vecina je izgleda za Gti model....zbog cjelokupnog dojma...mislim da te shuriken gold ne bi bas legle...inekako one crne;) Ali ti biras hehe :icon_smile:
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

frka je sto nema ni u fabrici vishe 17 -ki gti na 5x100 ima samo na 5x112 shit sad se moram odlucit za neke skuplje felge ali i to max do 320 km po komadu pa su mi za sad najbolje dotz shuriken ali jbg vec ih ima moj jako dobar prijatelj a auta nam cesto skupa stoje tako da bi bilo glupo da imamo iste felge neznam moram se skontat josh malo...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Ma onak, ako ti je vec GTI fazon ( rejserski :D ) onda izaberi neke rejserske felne, ala ultralaggera i slicno, jos kad se spusti da ima sportskog duha :)
 
Legend
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Pike_gti je napisao(la):
josh jedno pitanje jer nemogu naabaviti 5x100 gti replike trenutno nema na stanju ima samo 5x112... a sta mislite na dotz shuriken gold ????

sta mislis o tomasonkama ?
http://www.sj-tuning.com/tuningshop/images/product_images/popup_images/TomasonTomasonTN6.jpg
http://www.profildirekt.de/system3/online/images/alufelgen/midi/TOMASON_TN1_POL.jpg
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Ove Tomassonke TN1 su mi strava...mislim da bi takve na crnom autu stojale ludnica...
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

meni su TN6 jos ljepse,da ne govorim o black edition ,ako imas para pike uzimaj!
 

JD.

Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

tomasson su super felge ako ti ne smeta sto ih ima na milion auta :)

meni ne smeta sta me briga al ima ljudi koji pate od toga heh
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

TN6 nema u 17 samo 18 i 19 a tn1 su mi profuran fazon ali dotz shuriken su iste ko i tn6 al sad su mi jedne druge zapale za oko al su mnogo love pa neznam kontam se josh ioz canova bdc trenutno sam na moru do daljnjeg pa kad se vratim idu felge gore...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

hanzo felgice su legle na autic,slike ocekujte sutra,kabal od mobitela mi ostade u autu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top