Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

daleko mi garaza a napolju zima
ima do garaze 100 metara ako nema i više :)
a gdje cu gladan šetati :D
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Ako dodjem s kiflama,pastetom i autom, hoces izaci? Zapravo kad prokontam, bolje da ja pojedem kifle i pastetu, a provozam se do stupina i vidim auto uzivo :D
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

hanzo ??? Koliko para i gdje si ih nabavio ? Za Hanzo felnama ja boluje danima, neprospavanim nocima...za njih i bubreg dajem majke mi mile :S te bi mi na fabijana legle ko budali samar i noga u guzicu !!!
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

heheh www.volan.ba veliki izbor felgi i guma... :) :)

sutra slike a izgleda toppp jedino gume su privremeno rijesenje i neginu mi gewinde al do proljeca ce sve biti... :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

vidio sam te hanzo na opelu nekom novom u gradu lik fura ali male mi se inile jeda 16ke
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

17ke su kod mene i ne cine se male ni sekunde :) u tz su za sada jedne jedine i nadam se da ce tako i ostati... :):)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Super felge...odličan izbor;)
Ja sam prije par mjeseci gledao katalog kod Amera, i one su mi se najviše svidjele...a i legle su mu extra;)
Kako se kotrlja na 17-ma...jel tromiji šta?
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

isli da mi napravi majstor njake kitove sto idu na felge sta ja znam a bice slike za pola sata :) a sto se tice 17ki... koliko je hiljada puta ljepsi s njima ni ne osjetim razliku u vuci :D
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Pike_gti je napisao(la):
isli da mi napravi majstor njake kitove sto idu na felge sta ja znam a bice slike za pola sata :) a sto se tice 17ki... koliko je hiljada puta ljepsi s njima ni ne osjetim razliku u vuci :D

Da nije slucajno centralne prstenove :D
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

ja sma vidio auto , felge su skorz zanimljive pogotovo dok se kotrljaju
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

felge su ekstra jos samo da vidimo kako stoje ;)
bw. hoces li ih skidat sad za zimu il?
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

hocu skidat za koji dan jer mi se ne svidjaju prednje gume nikako... a i naravno zima ide... na proljece idu nove gume koje cu kupit naravno u volanu gdje sam i felge uzeo...

ovom prilikom zelim da se zahvalim ekipi volana iz tuzle jer su obavili odlican posao a specijalno ameru koji mi je uspio nabaviti ove felge i koji je imao razumjevanja za sve nevolje koje su me snasle oko uzimanja felgi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top