Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Polo je izgleda takvo auto da same opruge puno ne pomažu, previsok fabrički, tak da ti gewinde svakako ne ginu...

Ja ne bi išao s tim 195-ma, mislim da će bit pretanke, al to je moje mišljenje. Ja sam na Leonu stavio 225-ce, pa se kajem što nazad nisam stavio 245 :D jer auto nije zadnja vuča, tak da to možeš iskoristit za šminku, ne odmaže u svakom slučaju, malo više love jest, al šta ćeš :lol: dobija zato na izgledu 300% ;)

U krajnjem slučaju, možeš napred stavit 195 a nazad 215...ima i ta varijanta...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

razlika je sto su 195 "45" 17 a 205 "40" 17.... znaci najvise mi je bitno to 45 i 40... do sad sam na 16.kama imao 205 45 16 na 6,5j a na polo gti cup i na polo cros dodju 205 40 17 gume na 7j felgama... uglavnom treba jos malo izmozgat pa da skontam sta da uradim dali da idem sa sve 4 gume 205 40 17 il nazad sire il da stavim sve 195 45 uglavnom damije da ima malo vishe gume radi nasih cesta itd
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

joj pa ne moras gevinde postoje opruge za pola nize od 35mm . a reko sam ti mislim da ce ti najbolja kombinacija bit sa 205 45 17 . jer 205 40 je stvarno mali profil 195 45 ti dode skoro isto ko i 205 40 . i ja nebi stavljo nazad sire gume
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

mirso je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
GTI Line :lol:

Ove Felge 5ice GTI-a bi i ja rado kupio ali izgleda da nema nigdje sa 5X100 ...

ima ima ja sam i mislio uzimat gti golf 5 replica 17 na 5x100...

znaci pottvrdili ste sta sam i sam mislio e sad ima jos jedna dilema oko guma dali da se ide na 195 45 17 il 205 40 17 il 215 40 17 jer mi je u cilju da popunim sto vise blatobrana...

Da bi popunio blatobran, moraš prvo max spustit auto, onda gledat ET felge koje kupuješ, moja je recimo bila ET 48 (izbačenost felge). Ja bi išao sa 215-kom, a u tom slučaju poručiš 17x7.5 ili 17x8 (jota)...dalje trebaće ti vjerovatno distance a možda i neće, vidi kako bude izgledalo kad uradiš step 1 i step 2. Kod mene su nazad distance 15mm.

By the way, glasam za one GTI felge ako su polirane, jer ti je crno auto pa će dobro izgledat :cool:

pa koji ce mu djavo distance ako potrefi pravi offset...offset i distance u principu imaju istu svrhu...izbacivanje felge van...koji je offset ovih gti?
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

tito_i_partija je napisao(la):
pa koji ce mu djavo distance ako potrefi pravi offset...offset i distance u principu imaju istu svrhu...izbacivanje felge van...koji je offset ovih gti?

Zna se desit da je takvo auto da ni sa super offsetom, opet to nije to...kao kod mene npr. -- na Leonu je blatobran toliki da uvijek ima mjesta za distancere, stavio sam nazad 15mm, sad izgleda super, al mislim i da sam stavio 20mm, da opet ne bi bilo beda. A felga je 17x8, ET 48...
 
Legend
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

pasale bi mu gti felge jer si vec maskicu i stvarcice na gti fazon stavljao,i ima da bude kao bombon
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Glasam za Momo, ali kad vec ides na GTI look-a-like uzmi si i od Pola GTI-a felne...al kako god, opet kazem, ja bi prije uzeo Momo feluge :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

uzmi GTI felge, ljepse su mi od ovih momo..... gume idi 205 40 17 ili naprijed 195-ice, a nazad 205-ice.... postuj fabriku, nemoj ici sad na 205 45 17 i tako ipak ti onda dodje visocija guma i to opet povlaci svoje mane.... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top