Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

evo ove moje felge su na prodaju pa ako ima zainteresovanih... i btw dali mi neko moze dati info za koliko mogu prodat svoje amortizere prednje i zadnje fabricke s fabrickim oprugama nove malte ne vozene 15 k km bez packe i greske... ????
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

eto ga prodao sam svoje felge udomio ih u sarajevo i odlucio da porucim 17-ke... dok ne dodju ajm bek on čeličare :)

dilema:

momo torque 3000
torq3000.jpg


ili gti golf 5 polirane
bild-16250-preview.jpg
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

ajmo glasanje i jedna i druga varijanta bi me dosla 1000 km bez guma citaj povoljno pa me interesuje dali da pratim vec zapocetu liniju gti pa da stavim ove felge koje uzivo izgledaju prejebeno dobro ili da idem na momo torque felge crne sa poliranim rubom koje izgledaju lijepo samo neznam kako ce mi lec na crno auto da nece previse zatvoriti auto il sta ja znam mozda bi i photo shop dobro dosao ako mi neko moze odradit ovo...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

GTI Line :lol:

Ove Felge 5ice GTI-a bi i ja rado kupio ali izgleda da nema nigdje sa 5X100 ...
 
Legend
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

ja glasam za gti,mada nisu lose ni ove momo nece ga puno zattvorit jer ima sive rubove,sad ne znam na tebi je
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

DiAbLo je napisao(la):
GTI Line :lol:

Ove Felge 5ice GTI-a bi i ja rado kupio ali izgleda da nema nigdje sa 5X100 ...

ima ima ja sam i mislio uzimat gti golf 5 replica 17 na 5x100...

znaci pottvrdili ste sta sam i sam mislio e sad ima jos jedna dilema oko guma dali da se ide na 195 45 17 il 205 40 17 il 215 40 17 jer mi je u cilju da popunim sto vise blatobrana...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Pike_gti je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
GTI Line :lol:

Ove Felge 5ice GTI-a bi i ja rado kupio ali izgleda da nema nigdje sa 5X100 ...

ima ima ja sam i mislio uzimat gti golf 5 replica 17 na 5x100...

znaci pottvrdili ste sta sam i sam mislio e sad ima jos jedna dilema oko guma dali da se ide na 195 45 17 il 205 40 17 il 215 40 17 jer mi je u cilju da popunim sto vise blatobrana...

Da bi popunio blatobran, moraš prvo max spustit auto, onda gledat ET felge koje kupuješ, moja je recimo bila ET 48 (izbačenost felge). Ja bi išao sa 215-kom, a u tom slučaju poručiš 17x7.5 ili 17x8 (jota)...dalje trebaće ti vjerovatno distance a možda i neće, vidi kako bude izgledalo kad uradiš step 1 i step 2. Kod mene su nazad distance 15mm.

By the way, glasam za one GTI felge ako su polirane, jer ti je crno auto pa će dobro izgledat :cool:
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

mirso je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
GTI Line :lol:

Ove Felge 5ice GTI-a bi i ja rado kupio ali izgleda da nema nigdje sa 5X100 ...

ima ima ja sam i mislio uzimat gti golf 5 replica 17 na 5x100...

znaci pottvrdili ste sta sam i sam mislio e sad ima jos jedna dilema oko guma dali da se ide na 195 45 17 il 205 40 17 il 215 40 17 jer mi je u cilju da popunim sto vise blatobrana...

Da bi popunio blatobran, moraš prvo max spustit auto, onda gledat ET felge koje kupuješ, moja je recimo bila ET 48 (izbačenost felge). Ja bi išao sa 215-kom, a u tom slučaju poručiš 17x7.5 ili 17x8 (jota)...dalje trebaće ti vjerovatno distance a možda i neće, vidi kako bude izgledalo kad uradiš step 1 i step 2. Kod mene su nazad distance 15mm.

By the way, glasam za one GTI felge ako su polirane, jer ti je crno auto pa će dobro izgledat :cool:

jesu jesu polirane a sad ja mislim da dolaze u varijanti 7x17 na et 35 to moram josh s amerom vidjet a imam dobru ponudu za ove gume 195 45 17 ne dobru nego extra dobru pa kontam kako bi mi to islo...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

da i da napomene da na autu imam vec 35/40 fk opruge koje mi nisu uspjele popunit rupe na 16-kama koje su mi male bile pa sam ih prodao... ako ove 17-ke ne popune onda mi gewinde ne ginu...
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

stavi sine te gti felge i 205 45 17 . a meni je i nako bilo drama sa onim 16 kama i 35 40
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top