Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

Brate, ako toliko oprugama skucas auto, koliko ce ti amortizeri preziviti ?...usto, evo recimo za Fabiju 1024€ gewinde H&R-ove....okl e mi tolike pare, morao bi skupljat jedno godinu ipo samo z anjih ajjjjjjj :(
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

tibor987 je napisao(la):
Brate, ako toliko oprugama skucas auto, koliko ce ti amortizeri preziviti ?...usto, evo recimo za Fabiju 1024€ gewinde H&R-ove....okl e mi tolike pare, morao bi skupljat jedno godinu ipo samo z anjih ajjjjjjj :(

Vidis da mu je svejedno, nece zadrzavati auto toliko dugo da ga boli briga za njih ;)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

trizex je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Brate, ako toliko oprugama skucas auto, koliko ce ti amortizeri preziviti ?...usto, evo recimo za Fabiju 1024€ gewinde H&R-ove....okl e mi tolike pare, morao bi skupljat jedno godinu ipo samo z anjih ajjjjjjj :(

Vidis da mu je svejedno, nece zadrzavati auto toliko dugo da ga boli briga za njih ;)

upravo evo covjek dade odgovor za 5... toliko mi je svejedno da bi ih mogo i osjec al ipak stim bi se ljuljo ko brod i bio malo rec nestabilan... :p
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

JD. je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
trizex je napisao(la):
da ti nije malo 35/40? :)

evo sad montiro opruge i zamisli sta... mako nije opet visok... sto znaci 35 40 mu je daleko premaleno :p:p valja uzet 60 40

iskreno da ti kazem sve opruge su sranje, samo gewinde druze...

opruge dolaze u obzir na nekom fabricki spustenom autu na kojem nema puno prostora za spustanje pa su opruge dovoljne... ili na autu sa ogromnim felgama koje takodjer dovoljno popune blatobrane pa opruge budu taman

za sve ostalo samo gewinde, ja sam se tako opekao pravo i nikad vise ne bi opruge kupio...

eh ovdje sam se nasao,mogo bi i ja neke oprugice manje staviti,al opet me strah da ne bude previse,a sa gewinde je ipak bolje jer cu moci tacno ustleovati,a za moje auto mislim da je oko hiljadice eura
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

pa vecinom skoro svake gewinde za ovu "golf" klasu auteka je oko soma Eura....samo ja student, siromasan, okl emi tolike pare...OD danas primam dobrovoljne priloge u vidu novcane ispomoci hehe :D
 

JD.

Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

FK i Weitec gewinde dodju oko 750 EUR, dok H&R, KW i ostali idu oko 1000 EUR i vise
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

FK Highsport coilover suspension fit for
VW Golf 4 (Typ 1J) 4 Motion up to 960 kg Front Axle

698.99 EUR
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

nemoj catto neam sad para,mozel na dodzems :)
mozda i bude kakvih parica pa se zdogovorimo :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 05.06)

evo mali update :) bio danas u nabavci..

original polo gti pedale

8NAttA2.JPG


gti bedz plaketa za volan

21351zw3.jpg


original vw antena shark

d1c81ua9.jpg

TNX to lov2xlr8 :)

sto se tice opruga jos nisu stigle al nadam se da ce uskoro dotad vozim na ovim 35/40 koje mi su mi auto spustile max 1,5 cent :p:p i jos uvijek je ko jarac sto me nervira... :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

lol kakve veze ima broj vrata s gti-evima :p:p gti mozes kupit sa 3 i 5 vrata seriski :p
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

pa dobro bilo je na tone pametnjakovica koji su tvrdili mi da gti ne postoji sa 5 vrata i da kako god da stavim branike i uradim ga nece licit na gti radi vrata :) neki su cak i pare izgubili kladeci se :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 18.06)

po meni funkcionalnije sa 5 vrata,ali ljepse sa 3,ja bi volio da je moje auto sa 3oja vrata al nea veze :)

pike je opasno krenuo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top