Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Pike_gti je napisao(la):
hocu skidat za koji dan jer mi se ne svidjaju prednje gume nikako... a i naravno zima ide... na proljece idu nove gume koje cu kupit naravno u volanu gdje sam i felge uzeo...

ovom prilikom zelim da se zahvalim ekipi volana iz tuzle jer su obavili odlican posao a specijalno ameru koji mi je uspio nabaviti ove felge i koji je imao razumjevanja za sve nevolje koje su me snasle oko uzimanja felgi...

mislio sam na felge :D
hoces li ih skidat, jer govore da ih so izjeda itd.
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

kAcA je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
hocu skidat za koji dan jer mi se ne svidjaju prednje gume nikako... a i naravno zima ide... na proljece idu nove gume koje cu kupit naravno u volanu gdje sam i felge uzeo...

ovom prilikom zelim da se zahvalim ekipi volana iz tuzle jer su obavili odlican posao a specijalno ameru koji mi je uspio nabaviti ove felge i koji je imao razumjevanja za sve nevolje koje su me snasle oko uzimanja felgi...

mislio sam na felge :D
hoces li ih skidat, jer govore da ih so izjeda itd.
napiso sam da hocu skidat felge za koji dan :p
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

Pike_gti je napisao(la):
kAcA je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
hocu skidat za koji dan jer mi se ne svidjaju prednje gume nikako... a i naravno zima ide... na proljece idu nove gume koje cu kupit naravno u volanu gdje sam i felge uzeo...

ovom prilikom zelim da se zahvalim ekipi volana iz tuzle jer su obavili odlican posao a specijalno ameru koji mi je uspio nabaviti ove felge i koji je imao razumjevanja za sve nevolje koje su me snasle oko uzimanja felgi...

mislio sam na felge :D
hoces li ih skidat, jer govore da ih so izjeda itd.
napiso sam da hocu skidat felge za koji dan :p

haha, izvini pogresno sam skontao :D
mislio da ces samo gume mijenjat
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.07)

I dalje cekamo na slike......hehe......mogu mislit polo na 17-kama extra.
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.09)

Da sam znao da ce ovoliko zezati sa slikama i ja bi njega zezo sa isporukom felgi :p :p
 
N

nenad

RE: Vw Polo Tuzla (Update 17.09)

Predobro izgledaju na autu, odlican izbor!
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update nove felge 19.09)

krš su felge :D:D
kad je tek stavio govori nesto mi se ne svidja ovdje,a auto prljavo ko da je uzoro dvije lijehe luka,
navece operemo auta,uu kaze jest dobro ovo :):)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top