Polaganje vozačkog ispita sa 16 godina

Polaganje vozačkog ispita sa 16 godina

Član
slazem se sa svim tim..i da ce pazljivije vozit uz starije..nego ovi od 18 sami...jes da i meni ide u korist da polozim sa 16 ...al bice dosta ajmo ih nazvat "krkana"koji ce vozit auto jace od 1000 kubika i brze...jer ce uzet od svog"BABE" auto..i gasat po gradu..treba mislit na zivot svoj pa i od drugih..imas tranzit pa gasaj..al ni to isto nije pametno..al tako se vozi i svak vozi brzo... tim putevima..;)
 
Član
Jeli istina da je izasao neki novi zakon za polaganje vozackog i da je cijena jeftinija sa 1100 spala na 400-600 KM?Jeli to istina?????
 
Član
Alen21sa je napisao(la):
Jeli istina da je izasao neki novi zakon za polaganje vozackog i da je cijena jeftinija sa 1100 spala na 400-600 KM?Jeli to istina?????

jest moguce, ali u "Alice in Wonderland" jedino :lol:
 
Član
procitah par komentara na ovu temu, i skontam da ako ovo uvedu, pola foruma ce polagat do ljeta akoBogda :cool::D
 
Član
tema stara ko biblija :icon_biggrin: bilo neke price da ce ta cijena past mada mislim da je laznjak ko kuca
 
Član
Taaky je napisao(la):
svidja mi se ovaj zakon..jako bi volio da ovo stupi na snagu..sto bi znacilo ja iduce godine na polaganje..i to je super ..pa i uz pratnju roditelja...al bitno je voziti..pa bilo s kim...a naravno..ako ovo stupi na snagu...bice jos dosta mjera ...;)

Ejs, ja polažem na ljeto :D Što se nije prošle godine ovaj zakon usvojio :icon_mad:
 
Po mom misljenju,ne bi trebali usvojiti taj zakon! Jer sa 18 divljaju,a sa 16 bi,nakon igranja NFS-a sjeo za volan i probao isto! Stopa udesa bi se povecala sigurno za 20%!
Jedino,ako tacno preciziraju zakonj,da mora biti roditelj/staratelj,to OK! Mada mislim da se to i ne bi bas postovalo!
 
Član
Jao ova današnja djeca koja imaju 17 pa cak i 18 godina, to je bolan nesposobno u vecini slucajeva, to bolan ne zna donjet tresce za potpalu a ne da vozi auto.
 
pored toga sto su djeca neozbiljna, i ne podrzavam zakon, ali ova stavka da voze jos 20kmh sporije od ogranicenja, pa to bi samo smetalo po ulicama, i dovodilo do rizicnih preticanja = udesa! I onako mi ide na zivce kad neko vozi 70 gdje je ogranicenje 80, jos da voze 60, to bi bile kolone i kolone....
 
Top