kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

zlajaaa je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Ma bacanje para :icon_rolleyes: sta god uzem po meni prekretko traje i ambi pur,i ova drvacad izlape za 3-4 dana te ovo u staklenim bocicama sve bezveze jedino nisam probo ovo sa prskanjem po tapacirunzima i tepisima moram to vidjet mozda i nije losa ideja :icon_smile:

imaš u bingu ALLS fresh ja kupio, extra stvar, to koriste u ljetnoj bašti, fino miriše ali ne ubija u mozak miris:icon_smile::icon_smile::cool::lol:

ALLS čuda čini, bočica kao za čišćenje stalaka, naprskaš unutrašnjost, sjedišta, tapacirunge i imaš miris nekoliko dana, a ta boca je oko 5 KM, može dugo trajati jer ne treba puno prskati, u Bingu baš ima kupiti... I moje preporuke...;)
 
Član
Capofamiglia je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Ma bacanje para :icon_rolleyes: sta god uzem po meni prekretko traje i ambi pur,i ova drvacad izlape za 3-4 dana te ovo u staklenim bocicama sve bezveze jedino nisam probo ovo sa prskanjem po tapacirunzima i tepisima moram to vidjet mozda i nije losa ideja :icon_smile:

imaš u bingu ALLS fresh ja kupio, extra stvar, to koriste u ljetnoj bašti, fino miriše ali ne ubija u mozak miris:icon_smile::icon_smile::cool::lol:

ALLS čuda čini, bočica kao za čišćenje stalaka, naprskaš unutrašnjost, sjedišta, tapacirunge i imaš miris nekoliko dana, a ta boca je oko 5 KM, može dugo trajati jer ne treba puno prskati, u Bingu baš ima kupiti... I moje preporuke...;)

:cool::cool::cool: nije namjenjeno za auta, ali može poslužiti pravo fino, možeš i smdrljive patike našpricati:lol::lol::lol::cool:
 
Član
ja sebi kupim mirisljavu tekucinu za brisace i onda kad prhnem ono mirise i unutra....:icon_smile:
 
Član
koristio sve i svasta...od jelkica do spreja za unutrasnjost sve malo traje...dok nisam naisao na ma-fra miris u staklenoj bocici sa onim drvenim poklpcem mirise i 2 mjeseca. ..:D a u auto niko nikada nije zapalio od 2002 hah tj kada se proizveo....:D
 
O čibukanju u autu nema priče ako govorimo o nekoj stalnoj svježini unutrašnjosti automobila... Od duhanskog dima sve ode u vražiju mater i baš je užas kad te udari po licu onaj ustajali zrak iz auta u kojem se puši... Stani pa zapali... :icon_smile: Pored ovog Alls-a, imaju i oni Ma-Fra mirisi, nešto ko morski konjić oblik imaju, kače se na retrovizor i pravo dobro miriše, nekih možda 5-7 dana...
 
Član
ona konzerva s omv-a, s mirisom jagode, pravo dobro mirise i dugo traje, a nije ni skupa 5-6 kmcica ;)
 
Član
Ma kazem vam ja etericno ulje par kapi u otvore ventilacije saki 4-7 dana i mirise stalno a traje dugo
 
ova tema nije otvorena u podforumu "zabava" i bez glupih postova,jel morate svaku temu okrenuti na zaj*anciju :icon_question: :icon_mad:

ako nemate,pametan savjet,bolje ne pisite nista :icon_exclaim:
 
Član
Vecina tih mirisa i ne izlapi,nego se mi koji puno boravimo u autu naviknemo na njega i onda ga i ne osjetimno.Sjedite nekog drugog i pitajte mirise li.
Ja licno najcesce koristim Wunder Baum moschus (mošus,misk) taman fino miriše a pogan iz paralelnog svijeta ga ne podnosi :D ,svake hefte po jedan na retrovizoru a svako 20-tak dana dva takva pozadi koji su do pola u kesici.
A pođahkad kupim i one skupe konzerve sa zekom na pumpi od jagode,to ono pred bajram.U Mostaru sunce sprzi gel u konzervi pa mi traje nekih 20 tak dana.
;)
 
Član
Bas sam nedavno pricao sa bratom i frendovima o istoj temi. Pa evo da napisem sto ja radim. Kupim 2 kom. originalnih wunder baum borića te ih odmah izvadim iz onog celofana i stavim ih pod zadnja dva tepiha u autu. Prvi dan, dva je miris malo intenzivniji, a poslje mi je ok. To napravim jednom mjesecno. Sto se tice drugih mirisa, ne podnosim kad mi nesto visi na retrovizoru ili kad mi je po otvorima ventilacije nacackano kojekakvih plasticnih ambi pureva i slicno. Tako da mi je ova kombinacija taman, nije skupa. A nigdje se nista ne vidi.
 
The_Dag je napisao(la):
Vecina tih mirisa i ne izlapi,nego se mi koji puno boravimo u autu naviknemo na njega i onda ga i ne osjetimno.Sjedite nekog drugog i pitajte mirise li.
Ja licno najcesce koristim Wunder Baum moschus (mošus,misk) taman fino miriše a pogan iz paralelnog svijeta ga ne podnosi :D ,svake hefte po jedan na retrovizoru a svako 20-tak dana dva takva pozadi koji su do pola u kesici.
A pođahkad kupim i one skupe konzerve sa zekom na pumpi od jagode,to ono pred bajram.U Mostaru sunce sprzi gel u konzervi pa mi traje nekih 20 tak dana.
;)
ja sam uzimao u robotu neki sprej naspricas i hadzija,3 i po markice je a moze dugo biti...Kad god udje neko kaze aajjj kako mirisu jagode kod tebe ahhaa.....Ali ono sto je bitno jeste da se u autu ne pusi i da se usisava svako 3-4 dana:icon_smile:
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Ma kazem vam ja etericno ulje par kapi u otvore ventilacije saki 4-7 dana i mirise stalno a traje dugo

ovo ja moram oprobati ,kod mene auto novo i iz ventilacije zrak ima nekako čudan miris ko ono plastika kad se čuje sad je puno manje nego kad sam je kupio al osjeti se ,

ja imam neki mali sprej za auto miris višnje al nije mi baš nešto ,
redovno čistim auto unutra koristim od sonaxa sprej za armaturu miris limuna i osjeti se par dana svježina u autu poslije toga spreja a fino se sjaji
 
Član
ako ga redovno peres i odrzavas ima da mirise sam od sebe.ja nekoristim nikakav osim kad ga operem naspricam onim sjajem za tablu i mirise mi jedno sedam dana.
 
Top