kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

Član
SENSO za mene zakon nije neka para a fino miri stavlja se na ventilaciju i meni traje mjesec dana a moze i do 3 mjeseca ako stedis al tad meni slabo miri znaci mjesec dana fino miri a 5,20 KM...
 
Član
ljudovi evo neki dan naleti na neki sprej,,na njemu pise da je sprej za kokpit,nisam ga do sada nikad vidio,sprej se zove Joker i jos nesto,ne znam na pamet,ako treba ici cu slikat,ali ono sto sam htio da kazem je slijedece,,,sprej sluzi pa poliranje plasticnih dijelova,vinila,svih vrsta tkanina i tako dalje,,,daje sjaj i miris,ima ih u raznim izdanjima da kazem,ja imam neki kao od jabuke,naspricao sam plastike prije par dana,i danas se sjaje,i mirisu fino,,,pa eto,ako se neko odluci,ja sam se iznenadio,,em sto cisti fino,i mirise,,krov mog golfa sam s time cistio,rezultat extra,,sad mi se ne ide u auto da slikam,ali ako je potrebno otici cu;);););)
 
ArminM je napisao(la):
ljudovi evo neki dan naleti na neki sprej,,na njemu pise da je sprej za kokpit,nisam ga do sada nikad vidio,sprej se zove Joker i jos nesto,ne znam na pamet,ako treba ici cu slikat,ali ono sto sam htio da kazem je slijedece,,,sprej sluzi pa poliranje plasticnih dijelova,vinila,svih vrsta tkanina i tako dalje,,,daje sjaj i miris,ima ih u raznim izdanjima da kazem,ja imam neki kao od jabuke,naspricao sam plastike prije par dana,i danas se sjaje,i mirisu fino,,,pa eto,ako se neko odluci,ja sam se iznenadio,,em sto cisti fino,i mirise,,krov mog golfa sam s time cistio,rezultat extra,,sad mi se ne ide u auto da slikam,ali ako je potrebno otici cu;);););)

ima tih sprejeva od vise proizvodjaca i jako su dobri za unutrasnjost,medjutim neki dan sam gledao emisiju u kojoj tvrde,da taj sprej dovodi do ostecenja plastike pod uticajem sunca...al onako lijepo je vidjet naspricanu tim sprejem,samo se mora stalno brisat,jer privlaci prasinu ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ljudovi evo neki dan naleti na neki sprej,,na njemu pise da je sprej za kokpit,nisam ga do sada nikad vidio,sprej se zove Joker i jos nesto,ne znam na pamet,ako treba ici cu slikat,ali ono sto sam htio da kazem je slijedece,,,sprej sluzi pa poliranje plasticnih dijelova,vinila,svih vrsta tkanina i tako dalje,,,daje sjaj i miris,ima ih u raznim izdanjima da kazem,ja imam neki kao od jabuke,naspricao sam plastike prije par dana,i danas se sjaje,i mirisu fino,,,pa eto,ako se neko odluci,ja sam se iznenadio,,em sto cisti fino,i mirise,,krov mog golfa sam s time cistio,rezultat extra,,sad mi se ne ide u auto da slikam,ali ako je potrebno otici cu;);););)

ima tih sprejeva od vise proizvodjaca i jako su dobri za unutrasnjost,medjutim neki dan sam gledao emisiju u kojoj tvrde,da taj sprej dovodi do ostecenja plastike pod uticajem sunca...al onako lijepo je vidjet naspricanu tim sprejem,samo se mora stalno brisat,jer privlaci prasinu ;)

ne znam,vidjet cemo kako ce se ovaj ponasat,ja sam naspricao prije jedno 7 dana,dodje u kompletu i neka spuzvica,s njom sam obrisao nakon spricanja,bas dobar sjaj bude,cisto samo tako,sad da li nagriza ili ne vidjet cemo,dat ce se primjetit,spricao sam i starom,kod njega je novo auto,ako bude kakvih nus pojava kod njega ce se prije primjetit
 
Član
evo ovako
ja sam uzeo onu bocicu i istresao onu smrdljivu tekucinu iz nje,kupio sebi etericno ulje
te u istu nasuo etericno mirisljavo ulje,evo vec 15 dan extra mirise a i slabo se potrosilo ni pola bocice ;)
 
Član
Meni se najbolje pokazala staklena bočica sa drvenim čepom najbolje miriše i najdugotrajnije,takođe i onaj medo narandžasti a sve to miris mellon ili dinja.......stvarno je extra.....jednom mjesečno kupujem...pozzz:cool:;)
 
Član
samo neke jelkice kupujem, ni 7 dana ne traju. Jednu imao pola godine, da mi Davor u Doboju ne dade novu, još bi stara bila.
 
Član
mirisne-jelkica-air-wash-sun-washed-cotton.png


Radi se o novoj kolekciji WUNDER BAUM jelkica...

Air-Wash-osvezivac-vazduha.png



Gdje se ima ovo kupiti kod nas? Gledao u Interexu nema...
 
BHT Ovisnik
img0792j.jpg


nije onaj standarni sto ima na svakom koraku,vidjeti cu koji je proizvođač,ali eexxtraa mirisi,koristim ih vec pola godine,ovo malo moze biti mjesec dana bez problema,uvijek isto mirise do zadnje kapi,ja kupujem ovaj od vanilije,miris žvake i neki hawai,sada ih koristim i u sobi,vidjeti cu koji je proizvođac,pa ako ima uzmite,sve preporuke,prije sam svasta probao,al nista slicno:cool:
 
Član
I ja ove koristim, extra su. Samo što zadnja dva uopće ne mirišu, ni kad su novi. Nemam pojma zašto.
 
Član
CoL3 je napisao(la):
nije onaj standarni sto ima na svakom koraku,vidjeti cu koji je proizvođač,ali eexxtraa mirisi,koristim ih vec pola godine,ovo malo moze biti mjesec dana bez problema,uvijek isto mirise do zadnje kapi,ja kupujem ovaj od vanilije,miris žvake i neki hawai,sada ih koristim i u sobi,vidjeti cu koji je proizvođac,pa ako ima uzmite,sve preporuke,prije sam svasta probao,al nista slicno:cool:

Obavezno javi o čijem se proizvodu radi :cool:
 
Top