kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

Član
ev jedna ideja od mene :) kad perete patosice one platnene, , tecni sapun najbolje pere i uklanja masnocu i prljavstinu i mirise :) josh ako nadjete neki sa nekim dobrom mirisnom notom :) ja licno kada perem ne isperem bash do kraja patosicu i ostane miris nekoliko dana :):icon_exclaim:
 
dok su kod nas bili amerikanci stacionirani koristio sam ove california scents iz piexa bili su oko 2$ a trajali su po dva mjeseca u konzervicama nesto kao kocke od drvene vune i jednom sedmicno samo okrenes te kockice i opetmirise kao novo!!
sad koristim ambi pur i sprej za instrument tablu jer nema nista bolje kad otvoris vrata svoga auta i prijatan miris te iz auta pozdravi

http://www.californiascents.com/images/Linen/designercool_12.jpg
 
Član
evo sta preporucuje medjunarodna organizacija GREEN: kad izgubite miris, ovisi o kojoj vrsti drveta se radi, vratite ga u izvornu sumu odakle potice, ostavite 5h, dodjite ponovo po njega i to je to, uzivajte u mirisu..
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ma bacanje para :icon_rolleyes: sta god uzem po meni prekretko traje i ambi pur,i ova drvacad izlape za 3-4 dana te ovo u staklenim bocicama sve bezveze jedino nisam probo ovo sa prskanjem po tapacirunzima i tepisima moram to vidjet mozda i nije losa ideja :icon_smile:

ovi wunderbaum ako nisu na pijaci kupljeni mirisu bar 2 tjedna

eto, cak sam i manje reko, jer ovaj sad u autu je 3 tjedna i jos mirise
 
Nikakvi mirisi ni nista, dok sam vozio auto se ponekad opere i to je sve... Ne moze se nadavati para na te mirise kolko dugo traju :D
 
Član
Ona konzerva sa onim zekom nacrtanim na njoj je najbolja... ja koristim tu konzervu, miris narandje, traje po 2 mjeseca... Ima se kupiti u Interexu
 
Član
probo sva ta drvca, te u ventilaciju nista jer cigare sve te mirise nadjacaju ali ima spasa za 4kmice, u merkatoru
http://img220.imageshack.us/img220/7995/30a2gelcrystals5b15d.jpg
rijesava sve mirise a traje dugo do 2 mjeseca, samo ga uonu policu u vratima, i pojacate muzikicu i zvucnici razdrmaju ove kuglice(ko ima zvucnik:icon_sad:) samo nemojte kompletnu foliju skinut jer miris je prejak
 
Član
sky walker je napisao(la):
dok su kod nas bili amerikanci stacionirani koristio sam ove california scents iz piexa bili su oko 2$ a trajali su po dva mjeseca u konzervicama nesto kao kocke od drvene vune i jednom sedmicno samo okrenes te kockice i opetmirise kao novo!!
sad koristim ambi pur i sprej za instrument tablu jer nema nista bolje kad otvoris vrata svoga auta i prijatan miris te iz auta pozdravi

http://www.californiascents.com/images/Linen/designercool_12.jpg

malo sam caprkao ove california,jel valjaju? da nabavim par komada,imaju ovi neki miris kao poznati neki parfemi ahaha,ludnica je to
 
N

nenad

lov2xlr8 je napisao(la):
sky walker je napisao(la):
dok su kod nas bili amerikanci stacionirani koristio sam ove california scents iz piexa bili su oko 2$ a trajali su po dva mjeseca u konzervicama nesto kao kocke od drvene vune i jednom sedmicno samo okrenes te kockice i opetmirise kao novo!!
sad koristim ambi pur i sprej za instrument tablu jer nema nista bolje kad otvoris vrata svoga auta i prijatan miris te iz auta pozdravi

http://www.californiascents.com/images/Linen/designercool_12.jpg

malo sam caprkao ove california,jel valjaju? da nabavim par komada,imaju ovi neki miris kao poznati neki parfemi ahaha,ludnica je to

Ovo je najbolji miris koji sam imao, koristio sam ih par godina i stvarno odlicno mirisu i duuugo traju :cool:
Ova 2 su mi najbolja:

[attachment=32051]

[attachment=32052]
 

Prilozi

  • FruityAir.com california_scents_hollywood_tropicana.jpg
    FruityAir.com california_scents_hollywood_tropicana.jpg
    34,5 KB · Pregleda: 4
  • FruityAir.com california_scents_palm_springs_pineapple.jpg
    FruityAir.com california_scents_palm_springs_pineapple.jpg
    38,4 KB · Pregleda: 2
Član
ja koristim onu staklenu bočicu sa drvenim čepom, dugo traje i kad ti treba da miriše samo je malo okreneš da se natopi čep. Dosad najboljie sto sam koristio,
jelkice mi prekratko traju, ono u konzervi mi nikad nije nesto lijepo mirisalo, a ventilacija mi slaba tako sa ambi purom nema efekta.
 
Član
jelkica, i sprej sa vanilijom...poprskas i namazes po isntrumentalki, i mirise ihihihiii mashala... ;)

naravno u autu se ne pusi, ne lize i uvijek se ulazi mirisljavih kopita ;):lol:
 
nenad je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
sky walker je napisao(la):
dok su kod nas bili amerikanci stacionirani koristio sam ove california scents iz piexa bili su oko 2$ a trajali su po dva mjeseca u konzervicama nesto kao kocke od drvene vune i jednom sedmicno samo okrenes te kockice i opetmirise kao novo!!
sad koristim ambi pur i sprej za instrument tablu jer nema nista bolje kad otvoris vrata svoga auta i prijatan miris te iz auta pozdravi

http://www.californiascents.com/images/Linen/designercool_12.jpg

malo sam caprkao ove california,jel valjaju? da nabavim par komada,imaju ovi neki miris kao poznati neki parfemi ahaha,ludnica je to

Ovo je najbolji miris koji sam imao, koristio sam ih par godina i stvarno
odlicno mirisu i duuugo traju :cool:
Ova 2 su mi najbolja:

eh to su ti ovaj cheery je naj bolji !!!!!!ako mozes da nabavis kupio bih i ja 5 ili 6 komada !!!!!
ili ima li to gdje kod nas da se nabavi???????
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ma bacanje para :icon_rolleyes: sta god uzem po meni prekretko traje i ambi pur,i ova drvacad izlape za 3-4 dana te ovo u staklenim bocicama sve bezveze jedino nisam probo ovo sa prskanjem po tapacirunzima i tepisima moram to vidjet mozda i nije losa ideja :icon_smile:

imaš u bingu ALLS fresh ja kupio, extra stvar, to koriste u ljetnoj bašti, fino miriše ali ne ubija u mozak miris:icon_smile::icon_smile::cool::lol:
 
Top