kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

IGY

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
drvce wunderbaum,po mogucnosti new car
196535601_5b57050005.jpg

a trenutno omv isto new car
isti materijal samo kockasto,
a naravno tu je uvijek tweety
31luKoUTMQL._SL160_SL125_.jpg

isti sam ti takav, samo sam bez tweety
jel ista dugotrajnost ovog sa omv new car ko i wunderbaum:icon_question:
 
Član
traje ovaj omv pravo fino,isto izvlaci iz neke cudnovate kesice,mnogo bolji mehanizam nego na wunderbaumu,
neki fazon da li nekog ljepila il neam pojma uglavnom mozes stimati koliko ces izvuci iz kesice a ivice su ravne.tehnologija neka ahhahaha
ima raznih mirisa,eh ne znam da li se ima u bih uzeti,ja sam ih uzeo dosta u cro,oko 5-6 kuna je bio komad

a new car odlican :)
 
Član
Definitivno najbolji miris po meni je onaj u metalnoj kutiji ja Talijanski uzeo na crpki ma nema sta uvjek auto svjeze a moze miris i do 4-5 mjeseci :)
 
Član
Samo cisto auto drzati...bez pusneja i slicnih smradova i WUNDERBAUM uvijek imas svjeze auto, a i addinom rijesenje sa omeksivacem je odlicno :) cesto se time sluzim u sobi ali ne u autu :) mada cu pokusati i u auto :)

Wunderbaum rulez !
 
BHT Ovisnik
ni u mom ni maminom nitko vec nije zapalio 10 godina:D inace sam koristio ambipur onaj prvi,al sad wunderbaum grejp
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
drvce wunderbaum,po mogucnosti new car
196535601_5b57050005.jpg

a trenutno omv isto new car
isti materijal samo kockasto,
a naravno tu je uvijek tweety
31luKoUTMQL._SL160_SL125_.jpg

I ja koristim ovaj Wunderbaum New Car :cool:
 
Član
Meni zao sto nisam uzeo citav paket, bio je neki japanski miris u "konzervi", jeste skup, oko cenera, ali je trajao skoro 8 mjeseci, ali konstantno istom jacinom. Ma nema, ludi japanci visokom robotizovanom tehnologijom prave i mirise:lol: I nigdje vise nisam nasao isti miris:icon_sad:

Trenutno koristim one picolilno, ili rex, ne volim da "vise", pa ih slazem u vrata. Mada kontam da isprobam i neki ambi pur.
 
Član
Uzmem kesice sto se stavljaju u ormare sa garderoom i stavim jedan u gepeka i jedan kod mjenjaca a i fazon jos jedan je uzeti etricno ulje i sipati u ventilaciju par kapi traje po 2 sedmice a ima cjela bocica ja licno uzimam u DMu u tusu 3+kma a mirise dugo dok ostale brzo izlape!
Primjer
etericno_ulje_lavanda_v.jpg
 
Član
Ja uzimam onaj ambi pur sto ide na ventilaciju kao u prvom postu teme jer ne volim da nesto visi oko retrovizora il tako, onda nekakav miris u bocici koji prsnem na sjedista malo, i u gepeku je jedan wunder-baum "new car"
 
Član
svoj parfem dune prsnem u otvor ventilacije povremeno = milina :icon_biggrin:
redovno ga tretiram duhanskim dimom ponekad se nadje i jelkica ;)
 
Član
po cem mirise taj new car miris?

ja mjenjam cesto, sve sam isprobao
wunderbaum extra linija
relax mi favorit, umirujuc
exotic-li la
energie- m,irise ko zvake
piece-smmrdibor

!BbLsse!BWk~$(KGrHqMOKkUEq4+BGQcQBKu0DFM,Mw~~_35.JPG
 
Član
mariodrag je napisao(la):
po cem mirise taj new car miris?

ja mjenjam cesto, sve sam isprobao
wunderbaum extra linija
relax mi favorit, umirujuc
exotic-li la
energie- m,irise ko zvake
piece-smmrdibor

!BbLsse!BWk~$(KGrHqMOKkUEq4+BGQcQBKu0DFM,Mw~~_35.JPG

bio je nekad deo denim tornado meni su isti
 
Član
Ma bacanje para :icon_rolleyes: sta god uzem po meni prekretko traje i ambi pur,i ova drvacad izlape za 3-4 dana te ovo u staklenim bocicama sve bezveze jedino nisam probo ovo sa prskanjem po tapacirunzima i tepisima moram to vidjet mozda i nije losa ideja :icon_smile:
 
Top