kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

Član
@ tvrdoglavi jok to ti nevaljaju imaju neki njemacki ovde kod nas na jednoj benzinskoj kupujem pogledam sutra kako se zovu
a sto se tice pusenja nek pusi kome volan nesmeta :p a pepeljare sluze za kovanice i bombone :)
 
Član
ja kod sebe koristim one tecne mirise sto se objese na retrovizor u staklenim bocicama sa drvenim poklopcem.
dosta sam zadovoljan sa njima sto se tice trajanja i mirisa kojih ima u ponudi.
 
Član
po meni naj dugotrajni mi se pokazao set mirisa u staklenoj bocici koji se kaca na retrovizor a koji ima da se kupi u DM marketima cijena oko 3,70km,medju kilometrom krema i sminke i ostalih sitnica naiso sam na auto mirise, extra stvra, kupova sam razne u bocicama al izlape za 20 dana , a od klasincnih ona jelkica PICOOLINO oko 1,80km,
 
ja koristim rex-ovo drvce trenutno,i to sa mirisom visnje...
a koristio sam prije one male staklene bocice sa drvenim cepom...i to miris jabuke..
kod ICEMAN-a sam osjetio miris u bimeru kad je bio u zivinicama na sr-u i bas mi se dopao,interesuje me koji je(nesto kao jabuka..)...
ah,da...jedno vrijeme sam koristio tocene parfeme u tim istim bocicama,jedno tocenje kostalo mne 3,5 KM,bude mi oko 1-2sedmice i najbolje je sto mi mirisalo auto na bruno banani,i nekad na tom tailor/body talk....hihihi...

zlajaaa je napisao(la):
ja koristim ALLS deo fresh, u bočici ko neki rastvor, mirisna sapunica, jeftino, a fino miriše.:icon_smile:

gdje kacas???????na governal BMX-a....... :D
 
Legend
kao sto adams rece najbolji miris koji sam kopristio za auto onaj u maloj staklenoj bocici,normalno cigara nema,a pepeljara sluzi za zvake,kad se popije pa stanes pred policiju i tak:D
 
koristio sam i ja te u staklenoj bocici,objesi se na retrovizor i nisu losi...svako malo okrene se ta bocica naopako,jer onaj cep upija i to ustvari i mirise :icon_smile:

8-112618d.jpg


slike ljudi,slike,tesko je ovako skontat na sto mislite :icon_confused:
 
Ja sam sebi kupio u Bingu "alls" osvjezivac prostora, kost'o je negdje oko 4 km, boca 500 mil, i stvarno super mirise, poslije usisavanja i brisanja poprsce se po tapacirungu tj. po tepihu ne po gumi i plasticnim dijelovima jer ostaju masne fleke pa valja brisat, i kroz 20 min auto mirise super, i zna po 3-4 da se bas osjeti unutra, ja slucajno vidim na autopraoni jednoj i odem kupim! Blag miris, a extra, probao sam onih borica i slicno, nekako mi jak miris ostavljaju unutra pa zna postat zagusljivo!
 
Član
drvce wunderbaum,po mogucnosti new car
196535601_5b57050005.jpg

a trenutno omv isto new car
isti materijal samo kockasto,
a naravno tu je uvijek tweety
31luKoUTMQL._SL160_SL125_.jpg
 
Član
Kupio tecnost za stakla (onaj sa spricom),
700041-Fokus_1.jpg


Istres'o tecnost!
Kupis Lenor po izboru,
Lenor-product_243x235.jpg


Izaberes koji ti miris najvise odgovara! Pomjesas s vodom, izmjesas i novi miris je spreman za upotrebu! Navece obicno malo naprskam unutrasnjost auta i auto ujutru svjeze! :cool:
 
Ta smeca u staklenoj bocici,sa drvenim cepom nista nevaljaju!Lijepo je miris,ali vremenom bocica se otkaci od cepa,i sve se prospe (meni su tako 2),a koristio sam i ta drvca,pa mi se ni ona nisu nesto polazala (kratak vijek trajanja),pa sam presao na nesto slicno ambi pur-u,stvarno lijepo mirise,i dugo traje!Ako nadjem sliku,postavit cu!:cool:
 
lov2xlr8 je napisao(la):
drvce wunderbaum,po mogucnosti new car

a trenutno omv isto new car
isti materijal samo kockasto,
a naravno tu je uvijek tweety

Slazem se Ovi mirisi su zara ba jest problem vjesanje al za sjez miris sve :) A de mi reci kakv je new car jer inace kupujem apple :)
 
Član
Ambi pur je najjači :cool: Meni se sa te bočice sa drvenim čepom nekako slilo kad je bilo vruće,i kanulo na poklopac od pepeljare ispred mjenjača i sad izgleda kao nagoreno ili tako nešto...
 
Član
meni je najbolji ovaj o kojem bmwscaner prica samo oni kvalitetni njemacki ili talijanski ok 5km su al moze da bude dugo inenormalno dobro mirise intenzivno...ja jednom od jarana uzeo reko hajd njemu ne treba:lol:i pravo se iznenadio kako leo miri
 
Član
bruno banani malo sebe,malo auta spricnes;),a kod mene je pusenje u autu zabranjeno,cak nemam ni pepeljare takva oprema bila
 
Top