kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

Član
ja nedavno kupim onaj u bocici sa drvenim cepom,ne mirise:icon_cry:
mirisalo 2 dana i zdra'o
i da nisam levat,izvadio sam onaj cep gore:lol:
 
Član
Omeksivac je zakon :) Kupis fino onaj od 5l, naspes u kakvu "prskalicu" i prskaj po podu,itisonu to mirise ubi u glavu :D
 
Član
Anais je napisao(la):
Omeksivac je zakon :) Kupis fino onaj od 5l, naspes u kakvu "prskalicu" i prskaj po podu,itisonu to mirise ubi u glavu :D


katastrofa:D

moj prijdlog je ovo , od prirodnih sastojaka, fino mirise od prvog do zadnjeg dana, traje bez problema mjesec i pol, malo je poskup ali spada u skupinu kvalliettnih mirisa

po meni audi medju mirisima

my%20shaldan%20orange%20air%20freshene.jpg


a sto se wunderbauma tice, ja imam u pretincu jedno 5-6 neotpakiranih...stoje od kad sam kupio ovo gore navedeno
 
Član
mariodrag je napisao(la):
po meni audi medju mirisima

NE QUOTAJ SLIKE!

a sto se wunderbauma tice, ja imam u pretincu jedno 5-6 neotpakiranih...stoje od kad sam kupio ovo gore navedeno


Gdje ima kupiti ovo?

Takodje zanima me gdje kupiti WunderBaum NEW CAR boric ALI BAS DA IMA, DA ODMA SUTRA ODEM KUPITI... Prosao od interexa, obija, mercatora nigdje nema NEW CAR...:icon_question:
 
Član
oxygenn je napisao(la):
Gdje kupiti ovu konzervu s mirisom limuna ili narandze - lokacija Sarajevo, poklopac je zuti ili naradzasti


i ja koristim ove samo nije gel vec je kao neka voda miris tresnje ali je jaki pravo.
A koristijo sam i gel limun.;) kupljeno u konzumu.
 
Član
edo,izgleda da ta staklena bocica ne fercera jedino kod nas u Zenici,valjda joj klima ne odgovara :lol::lol:
dvije sam promjenio,prva nikako nije mirisala,sve dok mi se nije prosula u kaseti kad sam je bacio unutra,vidim mirise auto a nisam nista stavljao od mirisa,jest' da je kasnije bila je*ada oko brisanja masnoce iz kasete,druga zamirise al' tek kad je dobro umocim :D :lol:
imam ovaj miris sto je Limpi postavio,ovaj sprej,miris k'o miris je fin,al' brate spricnes i u roku od 10 min izlapi totalno,sto mi je izvadilo zivce poprilicno,necu voziti i svakih 10 min sprickati k'o debil,il' prije nego sto neko udje u auto;"cek da naspricam" xD :lol:
prije ova dva mirisa sam koristio ovu metalnu kutijicu sa gelom unutra,ubjedljivo najbolja po meni je ova Sport fresh sa zekom,nije ni miris narandje los,ugl otvoris sebi koliko hoces,pola poklopca,cijeli,i milina,to cu sljedece uzeti dok mi izlapi ovo go*no od staklene bocice :lol:
u konzumu,4-5 KM cijena :D
 
Član
Kupio da probam alls - od Dite Prezadovoljan Bocica na fazon stelexa Prsces dok ne pocne ujedati za sinuse Izvlaci smradove pogotovo ko pusi u autu :D
 
Član
Koristio Air wick onaj sto ide na ventilaciju, i onako, nije los prvih 10-tak dana onda.. Trenutno je jelikica Wunderbaum vanilija i bas mi je super :D:D
Podavno sam u Tusu kupio, i nikad vise nisam nasao air wick nekakvo plasticno pakovanje a kao gel u kesici unutra, nemogu ni sliku da nadjem na netu, e to je vrijedilo para...
 
Član
shelby nisu tebi nosnice u najboljem stanju izgleda :D al znas koja je glavna prednost ovog u spreju, dugo traje, ekonomican, ne izlapi kada auto stoji kao konzerve i borici, vec kad ti treba spricnes :D :lol: :lol:
 
Član
otkrio sma ove ABRo u konzervi(ABRO-SCENT ORGANIC AIR FRESHENER), unutra dodu 3komada kao spuzva kockica neka,,,, iz prve ruke moji utisni : imam ga vec 4 sedmice i vise sam nego zadovoljan, bublle gum aroma :)

cijena 6km...

http://www.google.ba/imgres?imgurl=http://www.abro.com/media/images/products/0183_full.jpg&imgrefurl=http://www.abro.com/products/automotive/air-fresheners/%3Fproduct%3D7337&usg=__Y3Hi2XrlZ_6dLe2u5j32fxa8SZw=&h=157&w=200&sz=8&hl=hr&start=1&zoom=1&itbs=1&tbnid=da5XbxgJpAefzM:&tbnh=82&tbnw=104&prev=/search%3Fq%3Dabro%2Bair%2Bfresh%26hl%3Dhr%26client%3Dopera%26hs%3DC2c%26sa%3DX%26rls%3Den%26channel%3Dsuggest%26biw%3D886%26bih%3D490%26tbm%3Disch%26prmd%3Divns&ei=JE3STa7PHNHLsgbeovjCCQ
 
Top