Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Član
Ja sam do sad nasao 4 seta . Ali niko nece zamjenu .
Tako da jedino mi preostaje prodat moje po cijenu da ja samo mogu uzet long beach i to je to
 
Član
Znam kolega , ali ne pase ljudima zamjena , tu je problem . Tako da sad cekam da prodam ove svoje
 
Član
Pozdrav drustvo ,evo mene opet s novostima .
Napokon mi se ostvarila moja zelja i dosao sam u posjed long beach felgi . Sad sam sretan ko malo dijete hahah

Onda me glupa kisa zezala ,pa sam ga morao gledat iz kuce i to prljavog


A onda brzinsko pranje da vidimo na cemu smo



A danas je usput zamjenjeno i ulje u servu ,tako da sam sto se tice i toga sve kompletirao ,od motora mjenjaca kocnica i serva
Za nepunih 10e sam dobio bar 30%-40 % laksi volan ,tako da se sad zezam da je elektricni hahah
Ovako je ulje staro bilo , smrdi kao ne znam ti sta ,a novo skoro pa da mirisi

i novo original ulje


Sve ukupnim dojmom auta sad sam prezadovoljan . Visina je ostala ista i nije losa za sad . U proljece imam u planu eibach pro kit i distancere nazad 1.5 cm -2 cm , Na slikama sad izgleda nazad previsok , jer su nazad divlje gume ,tako da na oko izgledaju puno nize a sire od prednjih a iste su dimenzije .
I pored toga narucene su 4 fulda sport control gume ho ho . Da iskoristimo snagu cipa i stabilnost 17ke do kraja :p
 
Član
Doleti dok nismo za Mo, da sredimo ovaj rub na ovoj felgi ;) i da vidim kakvo si ulje nasuo u servo, kod mene isto mehanički da je :D
 
Član
Bravo Taaky lave :) felge su mu legle ko budali :facepalm: Narucio si standardnu dimenziju za tu felgu? 225- 45?
Ovo mi je najdrazi VW topic na forumu i vjeruj da se obradujem svaki put kad vidim da si nesto objavio, jer sve radis po propisu i maximalno kvalitetno.
Sa srecom u daljnjem radu..
PozdraVW.
 
Član
Hvala ti druze . Bas mi je drago mi je da ti se svidja . Da narucio sam standardnu dimenziju 225 45 . Jer ipak fabrika to najbolje zna . Samo kad se prisjetim patnje sa onim drugim 17kama ne zelim nista vise da nije fabrika ,a one su bile prva stvar da nije oem i opekao sam se .
 
Član
Hvala drug . Jesu druze ovo su oem felge za golfa 4 i boru . Mada su vise dolazile na bori nego na golfu
 
Član
Evo ga danas napokon stigla obuca :D
Rijeci je o fuldi sportcontrol gumi


A zatim je slijedilo i detaljno ciscenje felgi , jer ih je neko prije mene doslovno silovo ,da se nakupilo nema cega nije
Slike su brzinske jer je kisa pomalo padala :mad:

Cisto i mirsno kao da je novo :p

I za kraj brzinska slika kako lezi na ovim gumama . Doduse ovde je tek spusten sa dizalice tako da je razdignut jos

Dok se malo vrijeme proljepsa idu fine slike
 
BHT Ovisnik
Mogao sam ti ja prodati svoje, jednu sezonu vozene iste samo 215/40-17 :D
Inace suvisno ista komentirato, sve najbolje, iz dana u dan ljepsi i ljepsi :)
 
Top