Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Član
Pozdrav drustvo . Evo kod mene se opet nesto radilo . Kako su stopke nekako odudarale od crno crvenog svega ,mora sam i njih nekako uklopiti . Posto je gti usa stopke jednostavno ne moguce za nabavit morao sam naci neki kompromis . I tu je nastupila folija . Cjelokupnim izgledom sam prezadovoljan ,tek kad se priblizi na 2 cm vidi se da je folija do tad nema sanse .
Sta vi mislite ?





 
Član
To kad bi radio onda bi napravio clean haubu skroz , ili bi jos radije ubacio znak od golfa 5 da se otvara kao njegov .
 
Član
Pozdrav drustvo ,evo dugo me nije bilo pa da pokazem par novosti sto se radilo na masini mojoj :D
Uradjen je footwell light (ako se tako zove) ili podno osvjetljenje


Zatim su stigli cepovi za sarafe na felgama doduse 16 komada ,jos mi fale 4 za lopov sarafe a i to stize uskoro



A onda ona ruzna cifra na satu :(


Zatim druzenje sa blizancem i par potezanja cisto da vidimo razliku fabrike 131ks i 6 brzina i 101 ks i chip




I kao slag na kraju ove sedmice auto ostavljeno kod cike llumara :p

I nastade pomracenje sunca :p




i jedna u pokretu
 
Član
Prve 4 brzine sam ja vodio za pola auta i kada sam u petu usalatao uzeo me pola auta do kraja piste u mostaru . Presudilo je iskustvo vozaca i 6.a brzina
 
Član
To sam i ja primjetio ,ali je mene to kostalo na velikoj brzini jer ipak on brze nabija u petoj i sestoj .
Trkali smo se citavu pistu u mostaru i do 190 km/h . Ima i snimak samo moram staviti ,takodjer jucer sam se trkao sa e46 320d i njega sam hladno ostavio 2 auta od starta do kraja
 
Član
Stopke mi se svidjaju,jesi li komplet ili samo zmigavac i rikverc folijom odradio ?
Ako si samo to onda ce se vremenom nakupiti prasina pa ce se jos vise primjetiti ;)
 
Član
Samo sam zmigavac odradio . Rikverc je sam od sebe bio tamniji i sad je sve u skoro istoj nijasni .
A gdje xe se ta prasina nakupit ?
 
Top