Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Član
Aa to , ma nema veze ,vremenom kad se to desi ,skinem ocistim i ispolira i zaljepim opet i idemo dalje
 
Član
Parodija na orginal ,radjena sa led modulima ,koji su spojeni na mikroprekidace ,da se pali i gasi sa vratima
 
Legend
Moze li vise informacija vezano za ovo osvjetljenje..
Koji moduli, jesi ih stavljao u kucista ili fiksirao samo module ?
Gdje si ih smjestio ?

Odlicno izgleda, sve pohvale..
 
BHT Ovisnik
Prvo da ti kazem da si supak jer vidim ti auto maloprije parkirano u Mostaru kod trznog centra,a neznas se javiti :D
Inace svaka cast !
 
Član
Hvala kolega ,drago mi je da neko cijeni trud.
Evo slika modula ,znaci ja sam ih uzeo sa ebay-a ,naranvo ima ih i kod nas . Razlika izmedju njih i led trake sto su dugotrajniji i imaju svoje kuciste ,i kulturnije mi je nego trake .
Proces je jako jednostavan ,ja sam jednu stranu zavrsio za pola sata .
Znaci uzeo sam struju sa osvjetljenja nazad na krovnom tapacirungu , i provukao ih kroz B stub ,zatim kederom do naprijed i ispod naslona za nogu zicu i samo lagano nadjes najljepsi polozaj da najvise osvjetli i samo zaljepis , nazad sam provukao ispod tepiha ,znaci od lajsne do otvora za ventilaciju nazad ,cca 15 cm i zaljepio traku na ram od sjedista . i to je citav proces . Sve funkcionise kao da je orginal , pali i gasi se na vrata kao i ostalo osvjetljenje u autu
 
Član
viđen u mostaru ima 2-3 dana. lijepo izgleda, samo bi ja rebra od maske u crno i spustiti je malo treba :)
 
Član
Da da upravu si druze . U mostaru sam sada . To mi je od sljedecih planova prvo spustanje do proljeca da rjesim ,a za masku cu vidjeti jos uvijek .
ako budes za kafu javi se u pp
 
Član
Mozemo sljedeći tjedan kad ti god paše javi na pm bas me zanima da ga i bolje pogledam i popricamo malo :D
 
Član
Odličan golf, viđen malopren ispred auto oprema Leko, vidim poznato mi auto, jako fino izgleda uživo..;)
 
Top