Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
peko je napisao(la):

293eeko.png
hehhehe
 
Član
Ima li ista novo radova,zanimaju m uselike Rialki na duji,i tih siceva daj malo boljih i vise slika ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Ima li ista novo radova,zanimaju m uselike Rialki na duji,i tih siceva daj malo boljih i vise slika ;)

trebalo bi da felge budu gotove u subotu i da ih tad namontiram pa cemo napraviti jedan photo session :D pa ces da vidis sve :D

trenutno sam u potrazi za tdi-m afn 81 kw treba mi uvezen iz bilo kojeg auta odnosno moze i osjecen ono komplet prednji kraj skupljam pare malo sam se pritajio sa radovima jer mi bas hrpa para treba za tog tdi-a.... ako ti naleti prednji kraj uvezen tdi od seata cordobe ibize toleda do 1998 godine ili golfa 3 venta bilo sta zovi :D
 
Član
Evo ga felge gotove u subotu montaza !!! :cool::cool:

Sad samo planiram izvuci linije na karambolkama u ovoj plavoj boji i ono oko maske onu liniju.....:icon_question:









 
Član
Dobro je ispalo, mada ovo poliranje je slabo... Izvuci linije, takve su i na Editionu... Hoćeš ga spuštat?
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Dobro je ispalo, mada ovo poliranje je slabo... Izvuci linije, takve su i na Editionu... Hoćeš ga spuštat?

Vec je on spusten ima nekih 12 cm na plitkom spojleru do asfalta zute opruge zuti amorti plinski ja mislim oko 7cm da je lego naprijed i nazad nego nije fino slikano pa se nevidi koliko je spusten a one se jos u 3 ruke poliraju kredom pa onda se nabacuju... Linije ce ici sto posto znam da su na Editionu takve linije ...
 
Član
peko je napisao(la):
RS :cool: nije mogla bolja boja! jos malo da se dopoliraju I onda samo :123:

a eto na poliranju su u nedelju ce tek biti gotove i ponedeljak montaza :D
i ja jedva cekam da ovo zavrsim uzele su mi pola zivota :D :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top