Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo jedna kisna slika mojih vozilica :D

2evas81.jpg




1zcznfk.png


Sta mislite o ovoj kombinaci farbanja felgi ako ih ne uspijem prodati ???
 
Član
Dajte ljudi pomozite mi oko ovih felgi nasao sam ih bez cepova i trebaju restauraciju. Dobro izgledaju nema sta ali nikada cuo za njih nikada ih vidio. Guglo sam puno puno ali nema nekih rezultata. Radi se o felgama Rial cobra rs 8j x 15" jedino sto sam nasao je da su vrlo rijetke... Evo slike neke da vidite o cemu se radi... Ako neko ima iskustva sa njima nekih informacija neka mi objasni o cemu se radi...

aljaep.jpg


34yqn1k.jpg


345zk93.jpg


2n08t3k.jpg


Napisao sam da fale fepovi jel moguce da mogu od bbs-ica cepovi...

Hvala unaprijed
 
Član
Evo mene opet... Uradio amortizere obnovio samo boju na njima ocistio fabricku pa nabacio novu....

I evo koja slika od opranog auta za razliku od proslijh slika :lol:

4py4us.jpg

35mh3b7.jpg

35222zd.jpg

e0emu.jpg

j8nmvs.jpg
 
Član
kako si uspio zatvorit ovaj dio gdje tablica ide?! ako moze neki postupak, i ja ovo nesto sebi sam planirao radit!
:cool:
 
Član
VW Diego je napisao(la):
kako si uspio zatvorit ovaj dio gdje tablica ide?! ako moze neki postupak, i ja ovo nesto sebi sam planirao radit!
:cool:

Uzeo zadnju karambolku i isjekao je u sredini taman ono koliko tablica ide na prednjoj odsjekao onaj dio sto strsi od tablice onda samo upasovao preko prednju karambolku nista ne sjeces samo onaj donji dio sto strsi od tablice ono... Onda uzeo taj dio od zadnje karambolke i ukrojio ga da ono zatvori onda ispod te plastike namazao onim ljepilom za sofersajbe i stavio to da se osusi i okolo na nekoliko mjesta ponitovao da je ucvrstim i na kraju sa cupom kitom iskitovo... Ostalo znas a ako ti to treba imam ti ja majstora koji ce ti to uraditi jer sam ja sa njim to zajedno radio posto on ima alat i ostale gluposti...


peko je napisao(la):
Kako ce mu samo stajati 15'' 8J :cool:
Bit ce dobrooo mmm bolesnoo pravooo :cool::cool:


peko je napisao(la):
Meni i ovako izgledaju fino :icon_arrow:

p1010055n.jpg

Kad si vec ovo stavio dali neko zna kako uraditi sarafe da budu zlatni :D a o boji jos odlucujem vidjet cemo :D valjda ce mi clanovi foruma pomoci oko odabira :D

hidro_mont1 je napisao(la):
Fin golf i ove fele će mu dobro sjesti

Hvala hvala stim da jos ima posla oko njega bruku ali sve u svemu polahko ali sigurno i kvalitetno :D
 
Član
Evo mali update stigle felge nesto se radilo oko njih... Jednu sam uspjeo oguliti mozda nekih 90% farbe sam skinuo ovo ostalo cu nositi da pjeskarim... Svaku cu da zgulim koliko moze i onda na pjeskarenje jer fakat preveliki je posao ovo guliti rucno evo slika kako to izgleda.. Ovo je slika samo jedne felge oko koje sam radio...

Znaci radi se o felgama RIAL COBRA RS velicina 15" sirina 8 jota ET 18 raspon sarafa 4x100 felge su jednodjelne....

2qaits4.jpg

f1xh4y.jpg

11s1944.jpg

dbku8m.jpg

2yzj6hd.jpg

nfpvuc.jpg

awvyno.jpg

29w62xg.jpg

f02fte.jpg

2a6k2ux.jpg

k9oao.jpg

2m6plea.jpg

2zzi7ap.jpg

20l28g.jpg

24desm1.jpg

1tl8pj.jpg

dmqkp5.jpg

349fg4l.jpg

zu5dzl.jpg

2me9tgl.jpg

4tpnw3.jpg
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Fin golf , ubio se za projekta :cool:
Sta mislis da te male farove odradis zutom folijom ? ;)

planirao sam ali nemogu da uhvatim vremena da ih skinem da odnesem onom ja mislim amaru sto voza onu opel astru plavu da mi to odradi jos samo se dogovorio ima dvije sedmice :D :icon_smile:

Citas mi misli
 
Član
Ekstra ce ovo biti,samo nemoj da sfuseris na kraju,polako,pomalo,uzmi sebi vremena koliko ti trebalo ;)
 
Član
Bice ovo top...:cool:

slazem se skrabom, nemoj brzati...bolje da ih duze radis koji mjesec, ali da kad se zavrse, da to bude vrhunski!

p.s. samo razmisli o tom pjeskarenju...ne znam posle kako ces uraditi ove mrezice, da ti ne bude hrapavo...vidi sa nekim ko je radio slicne felge, pa se posavjetuj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top