Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Treba mu ovih detalja sto fali , ima sitnica koje bodu oci , ali znam kako je i sta je ..
Samo jedno pitanje , sta je bilo sa cepoviam onim ?
 
Član
Treba mu ovih detalja sto fali , ima sitnica koje bodu oci , ali znam kako je i sta je ..
Samo jedno pitanje , sta je bilo sa cepoviam onim ?
izgubio jedan i skinuo ih sve pa hocu da uradim samo centralne cepove jer imam sarafeduge sa dugim glavama po 3,5 cm glava :D
Ima sitnica koliko hoces najvise u unutrasnjosti... Ali fakat od posla ne mogu sve da stignem i naravno finansiski... sad mi je prioritet da odradim ova sjedista da ih ubacim da napravim nosac za satice na srednjoj konzoli... Onda da nadjem karambolke sa krom lajsnama... ma joj da ne nabrajam... uvijek se ima sta raditi i ici na bolje jer tako je to kod nas... uvijek moze bolje i uvijek nesto novo ima da se radi :D
Ali sve u svemu sto se tice vanjskog izgleda ja sam zadovoljan jer 3 godine radim na autu i uradio sam posla pffffff........
ne pitah sta tebi bode oci da vidim da radim na tome :D
 
Član
Ma radi druze sto tebi bode oci , moje nije bitno , recimo nekom bode zec moj na masjci , nekom boja felga i tako..
A meni na tom tvom golfu nekako malo lajsna ima , nema po vratima nista , nekako mi to , a unutrasnjost je posebna prica..
Ma samo lagano , sta ces ;)
 
Član
Ma radi druze sto tebi bode oci , moje nije bitno , recimo nekom bode zec moj na masjci , nekom boja felga i tako..
A meni na tom tvom golfu nekako malo lajsna ima , nema po vratima nista , nekako mi to , a unutrasnjost je posebna prica..
Ma samo lagano , sta ces ;)
Normalno samo lagano
... Razmisljao sam o lajsnama ali sad za sad nista od njih ne bih vise mi se ovako svidja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top