Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i ja napokon kupio sebi neku igrackicu vidjet ce te na slikama kako izgleda.
Kaze mi prijatelj da ga je u bosni vozao samo njegov dedo jer je uvezen 1997 iz njemacke.U sustini ofarban golf ima nekih sitnica na trapovima uraditi nesto malo ga za zime pipremiti a na proljece cemo malo bolje da ga utegnemmo.
Dobio sam ats cup felge 7j od druga na poklon pa sad mi trebaju gume 4 165/50/r15 ako neko moze pomoci da mi se javi??


5l6zja.jpg
2dhz1pt.jpg
25s3cx2.jpg
2rrkozl.jpg
29vdt1k.jpg
29egppw.jpg
 
Član
Nije los,eto poceo ti je opet korozirati po pragovima ;)
Tesko da ces naci 165/50 gume,a puno su skuplje od 195/50..sretno u daljnim planovima ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Nije los,eto poceo ti je opet korozirati po pragovima ;)
Tesko da ces naci 165/50 gume,a puno su skuplje od 195/50..sretno u daljnim planovima ;)

pod je lose uradjen mislim zasticen vec sam dogovorio sa drugom da mi odradi kompletan pod ono zastite one sta ja znam kako se zove da mi matira karambolke i prednju da izbacim tablicu to cu uraditi prije zime sto posto da bezze ne bi na ljeto procvjetao ko ljubicica :D

mokeBass je napisao(la):
odlican golf. dobro ce mu stajati ats cup, jos fino ih ispoliras... sretno u daljim radovima;)

pa njih cu ispolirati cim budem imao vremena malo previse radim pa mi je to problem nikada nisam cijeli dan slobodan jbga malo teze ide kad nemas vremena a nemozes sve dati drugima da radis :D

Skrabo je napisao(la):
Nije los,eto poceo ti je opet korozirati po pragovima ;)
Tesko da ces naci 165/50 gume,a puno su skuplje od 195/50..sretno u daljnim planovima ;)

nasao gume 110 km komad u firmi gumex u jelahu eto ...

http://www.gumex.ba/cjenovnik.php?p=0&v=Putnicko+vozilo&doba=0&q=165%2F50&go=Go
 
Član
Eh evo da vidite da nisam ni ja sjedio skrstenih ruku :D...Imao mali udes pa me je to unazadilo 2 mjeseca posla i para dosta sto je najbitnije al eto predeveralo se.... evo neke slike auto je prljavo strasno nisam imao vremena da ga operem :D.... Felge nisu trebale biti te boje koje jesu zeznulo me svjetlo i mrak i ispadose ljubicaste.... Kupio sjedista prednja od gti-a, volan, vidjet ce te u ostalom sami imam neke apex opruge prednje i zadnje i prednje amortizere plinske.Nisam ih jos montirao cekam da ih sredim ima korozije na njima....Et da ne baljezgam vise sad cu staviti slike pa pogledajte....


Evo slike
14mw07.jpg
 
Član
sa crvene linije ma masku i branike i naravno felgice da postavis..svidja mi se duja..
 
Član
154wmiv.jpg


Benny_BMW je napisao(la):
Zatamni gornji dio stopki,,,i stavi kakav nastavak na auspuh ako se nema za remusa

ubacit cu od tdi-a lonac i vezni lim zatvoriti da nema one supljne za auspuh tako sam mislio da bi bilo najljepse

soffa je napisao(la):
sa crvene linije ma masku i branike i naravno felgice da postavis..svidja mi se duja..

ma polahko to su sitni detalji dok ja sve zavrsim ove grube i teske radove i koji traze puno para :D

Treba presvuci i unutrasnjost kompletnu tapacirunge nebo sjedista :D jos dosta toga ce da se radi tek sam 15% sverga uradio :D
 
Član
fina dvojka, da se to srediti da bude sve perfekt... samo polaganice... i uz ove siceve ako se ne varam ide onaj sivi tepih.. onda senajbolje uklope :icon_smile:
 
Član
Forare je napisao(la):
fina dvojka, da se to srediti da bude sve perfekt... samo polaganice... i uz ove siceve ako se ne varam ide onaj sivi tepih.. onda senajbolje uklope :icon_smile:

Ja sam trazio smedji tepih i smedju tablu da uradim sve u smedjoj boji ali to je haman nemoguce naci al eto nisam razmisljao o tom sivom tepihu lijepo bi se uklopio vidjet cemo kako sta bude nalijetalo sad kontam da uzmem od golfa 1 gti-a onu ralicu duboku vidjeo sam na jednom golfu na netu lijepo stoji :D

358tgls.jpg
 
Član
Mali update

Felge ats na prodaju

Na slikama se vidi kakve su i sta u tom su stanju trenutno

Cijena 150 km
 
Član
Obajvi oglas za felge u podforumu oglasi felge i gume.
Stope mi se svidjaju ;)
Biti ce to dobro na kraju samo polako :icon_smile:
 
Član
Ma da polahko samo lagano... Nadam se dobrom izhodu i vidljivom napretku bar do polovine ljeta :D... :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top