Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Skrabo je napisao(la):
Ekstra ce ovo biti,samo nemoj da sfuseris na kraju,polako,pomalo,uzmi sebi vremena koliko ti trebalo ;)

Ma nisam u nekoj zurbi...Do ljeta imam fore da zavrsim felge i kupim gume... Amorti su zavrseni opruge su tu... I to mi je cilj da zavrsim te felge namontiram njih nabacim amorte ustimam sve to kako mi odgovara i djelimicno je spreman :D a ostalo cemo vidjeti kako bude kesonje :D


peko je napisao(la):
Bice ovo top...:cool:

slazem se skrabom, nemoj brzati...bolje da ih duze radis koji mjesec, ali da kad se zavrse, da to bude vrhunski!

Ma ne zurim ja a i nemam toliko vremena da nesto zurim da sfuserim rijetko kad imam pola dana slobodno :D... Nasao sam nekog covjeka na palama kaze da mi ih ispljeskari komplet 15 km po komadu :D moram to voziti cim bude para...
 
Član
Eh ljudi treba mi pomoc u nedoumici sam dali da narucim ove retrovizore ili ne lijepo izgledaju nezz kako bi meni na mom golfu stajali... Malo komentara sta vi mislite??? A ima mi prijatelj na kecu ovakve strasno dobro stoje pa me to malo buni et ako moze pomoc evo link pogledajte pa recite...

http://www.ebay.de/itm/neu-1-Paar-Sportspiegel-RS2000-MK2-MK1-VW-Opel-Kadett-Golf-Manta-wie-Engelmann-/290864188548?pt=Automobilia_DE&hash=item43b8db4c84#ht_881wt_1271
 
Član
Uf, malo su :icon_confused:
...ne bi ih ja na golfa...bolje da skups lovu, i da uzmes noviji tip vrata i retrovizora od mk2...i rijesio si problem ;)
 
Član
Evo mene nakon malo vremena nesto sam probao kombinovao da vidim kako ce to izgledati :D evo probao sam felge koje sam od peke clana kupio pa evo da vidite kako stoje..

Usput nasao sam i gume 4 komada 175-50-r15 moram samo da odem po njih bit ce uskoro i one namontirane...

Poslije cu da stavim slike kako auto izgleda sa novim amortizerima i oprugama... Po meni je dvoljno legao na cestu bas mi se svidja ne previse ne premalo....
t9i7h3.jpg

6jovww.jpg

24ouaeh.jpg
 
Član
Ah,sa tim felgama ce biti prava mjera onda :cool:
Samo kako ces ih uraditi ili su ovo vec uradjene :icon_question:
Gdje si nasao te gume i koliko su ako nije tajna :icon_biggrin:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Ah,sa tim felgama ce biti prava mjera onda :cool:
Samo kako ces ih uraditi ili su ovo vec uradjene :icon_question:
Gdje si nasao te gume i koliko su ako nije tajna :icon_biggrin:

Naso ovdje u sarajevu kod jednog prijatelja ima on 4 komada i oko 200 km mi je rekao .A felge nisu zavrsene ima jos poliranje i farbanje... Ima ti jedan momak na piku prodaje dvije nove hankok trazi 80 km za njih iz tuzle je on....
 
Član
Evo da i ja malo osvjezim ovu svoju temu... Na autu je dosta toga odradjeno sto se tice mehanike i trapova da sada ne nabrajam sve uglavnom sve sto se moglo zamjeniti zamjenjeno je na trapovima... Evo felge su ispjeskarene i odradjena je jedna faza poliranja ima tu jos dosta da se izvuce da to bude kao ogledalo. Mislim da cu taj zavrsni dio poliranja nekome odnijeti da to dovrsi uglavnom vidjet cemo... Danas felge idu na farbanje i trebale bi narednih par dana biti gotove oko boje se jos nisam odlucio volio bi da mi malo pomognete ja idem na neku zutu floroscentnu ili neku zelenu floroscentnu ne mogu da se odlucim nikako sta kako?! Kupio sam sjedista od Golfa 4 Highline mislim da je profilisana za 4 vrata i prednja i zadnja u extra su stanju.Stavit cu ja slike od prednjeg vozacevog sjedista... Stavio sam zadnju sajbu sa malim plasticnim spojlerom...

Uglavnom evo slika pa pogledajte primjedbe pohvale dobro dosle :cool::cool:















 
Član
Uh kada legnu biti ce vrh,svaka cast za siceve,samo da je ovaj dio za glavu neki drugi ali dobro je i ovako ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
to su od bore sjedista kako ja vidim preko mobitela, 100 % su borini naslonjaci za glavu

Jel to bitna razlika bora i golf ? Zamjenim naslonjace sto sam i planirao i onda budu od cetvorke :D ;)
 
Član
ma sve je to super samo dok se uklopi kako treba..a felgice ja bi srce u bijelo a rub dobro polirao..;)
 
Član
soffa je napisao(la):
ma sve je to super samo dok se uklopi kako treba..a felgice ja bi srce u bijelo a rub dobro polirao..;)

jos kontam mislim da bi ga previse ubila ta bjela boja jer je on kompletan bjel bez lajsni bez ista pa ne bi da ga zatvorim felge ce onda ostati ne primjetne
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top