Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Stvarno se pitam gdje izvlacite ova sjedista..bit ce sad full blue..:)
Prijatelj kupi dvicu 1.6 benz plin onako obican auto 1150 km platio haj kaze da dodjem da vidis sto sam kupio kad u njemu recarosi i svi tapaciri naravno za dvoja vrata jbga reko hoces prodat kaze hocu i et tako slucajno kupim :D

Svakacast druze na ovom komentaru , zato nami jestsve naopako :banghead::banghead::banghead::banghead:
Bitno je da smo mi cuneri ok jedni prema drugima :) a ostalo je nebitno :)

Pratim ovu temu od kako se otvorila ali nisam nista pisao sve do sad :D Golf mi se strasno svidja sto zbog motora koji je u njemu sto zbog plavog enterijera i us dijelova :D a ova prozivanja po drustvenim mrezama su uobicajena na Balkanu tako da samo nastavi dalje :D
Javim ti se kad budem u zvorniku da se provozamo :) hehhehe zena mi je od tamo :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Svaka cast, golfonja je beton, prelijep je starno....
Usput ne obaziri se na te kompleksase....

Dal ce smedja sjedista bit na prodaju?
 
Član
Svaka cast, golfonja je beton, prelijep je starno....
Usput ne obaziri se na te kompleksase....

Dal ce smedja sjedista bit na prodaju?
Da na prodaju su vec javi se na pp pa cemo se zdogovoriti :)
I hvala na pozitivnim komentarima :)

Cime si ih ocistio? U volvu zadnja klupa nema cega nema na sebi, ne bi skodilo i to resiti.
Rial universal razrijedjen sa vodom 1/1 i naprskam dobro iscetkam usisivac na vodu i usisam tako mokro sjediste i ponovim par puta ako treba :) et to je to zavala ti je 3,95 km litar tog sredstva :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Javim ti se kad budem u zvorniku da se provozamo :) hehhehe zena mi je od tamo :D
Javi ako kad budes prolazio kroz Bn da vidim Golfa :D Mogao si mi napisati sta ti fali od plavih dijelova da vidim s komsijom imao je on nekog plavog golfa dvicu na otpadu s plavim enterijerom pa mozda je nesto ostalo :D
 
Član
Tablica napred ubi oci...cemu alfine fore??? Cvaji to odlicno stoji na sredini kakko je bog rekao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top