Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta se sikiras ba za tim klosarima, oni umjesto da uce, oni cijelu noc smisljaju sta ce ti napisat na forumu ili FB sa 10 laznih profila
onaj ko nije radio bilo kakav projekt nema sta rec osim pohvale ili nekog savjeta, a ovi sto ne jedu 2 dana u skoli da bi kupili kineske led pozicije i stave na babinu cvaju koja se skoro raspala, pusti ti njih nek misle da uzivaju u provociranju, takvi nece ima sta skuhat kad ostanu sami :D:D:D
 
Član
Za dobrim se konjem i prasina dize!
sta se sikiras ba za tim klosarima, oni umjesto da uce, oni cijelu noc smisljaju sta ce ti napisat na forumu ili FB sa 10 laznih profila
onaj ko nije radio bilo kakav projekt nema sta rec osim pohvale ili nekog savjeta, a ovi sto ne jedu 2 dana u skoli da bi kupili kineske led pozicije i stave na babinu cvaju koja se skoro raspala, pusti ti njih nek misle da uzivaju u provociranju, takvi nece ima sta skuhat kad ostanu sami :D:D:D
Ma hajde lijepo je cuti i koji ogorceni komentar... Nasekirao sam se bio sinoc malo al kad odspavah ono kazu jutro je bolje od noci i jest tako... :D pa et furajte me i dalje :D hhahhahahhaha
 
Član
Član
Evo slike tog laka sto je farban mackom i tapacirunga i kedera i papucica sto su ofarbani :) Posto momak ocigledno obilazi temu i zna sta se desava da vidi kako izgleda moj auto ups lapsus lingvus...hahahhaha jedno od mojih auta :) DSC_0185.JPG DSC_0183.JPG DSC_0182.JPG DSC_0181.JPG DSC_0180.JPG DSC_0177.JPG DSC_0176.JPG DSC_0175.JPG DSC_0173.JPG DSC_0172.JPG DSC_0171.JPG DSC_0170.JPG
 
Član
Evo danas mi je zena malo radila oko sjedista a i ja naravno... Ja kao nadzorni organ xD da se sta ne sfuseri :D
Evo na ovim slikama gdje su oba sjedista vidi se na lijevom sjedistu sjedeci dio na osnovu naslonjaca koliko je prljavo bilo :)DSC_0186.JPG DSC_0187.JPG DSC_0188.JPG DSC_0189.JPG DSC_0190.JPG DSC_0191.JPG
 
Pratim ovu temu od kako se otvorila ali nisam nista pisao sve do sad :D Golf mi se strasno svidja sto zbog motora koji je u njemu sto zbog plavog enterijera i us dijelova :D a ova prozivanja po drustvenim mrezama su uobicajena na Balkanu tako da samo nastavi dalje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top