Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: Boriant Night blue...

danas ranije zavrsio sa poslovima pa malo ubijao dosadu tj. probao distancere...
super je,oko 5mm viri guma preko ruba,to se trazi :icon_evil:





evo za poredjenje,ovo je slika desne strane bez distancera,zipa lufta moze jos jedna felga stati :lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...

Odlično su legle maglenke ko da su fabričke, jeli veliki zajeb prilagoditi plastiku i da se to spakuje kako treba? Nije ti previše zatvorilo ovu plastiku, ona je ostavljena šuplja zbog IC-a???
 
RE: Boriant Night blue...

darko13 je napisao(la):
Odlično su legle maglenke ko da su fabričke, jeli veliki zajeb prilagoditi plastiku i da se to spakuje kako treba? Nije ti previše zatvorilo ovu plastiku, ona je ostavljena šuplja zbog IC-a???
Hvala ;)
nije druze ima dovoljno prostora jer je strujanje s druge strane one plastike,IC ne uzima puno preko nje zraka on mislim vecinu uzima odozdol jer ima otvor izmedju karambolke i njega tako da tu najvise struji..sto se tice uklapanja,nije puno tesko,bitno je tacno osjeci da ne ostaju prevelike rupe...

ArminM je napisao(la):
odlicno je ovo sa distancerima, rasirit ces je momacki:icon_smile:

cuj momacki,ja sam ozenjen cojek :lol:
 
RE: Boriant Night blue...

ako ostanu kod mene felge do proljeca onda im smanjujem sirinu i visinu profila guma,i idu na poliranje....ali u planu su falcare i to 18" masne i debele....!
 
Član
RE: Boriant Night blue...

nadam se da cu to vidjeti i uzivo...
bojler je napunjen i vruca voda ceka da se kafa pravi...;););)
 
Top