Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...

nermine jedna blue za tebe sa felgicama do o o :icon_eek:
motorstadt004.jpg

samo nie karavan
 
RE: Boriant Night blue...

evo ih...te sam felge gledao i nasao sam ih druze samo sto ih moram ispolirati ovako da sijaju,neznam jel se moze ovako ispolirati?ali ovakve su 100% mislim da je i sirina ista one su 9J 18",samo sto su na ovima izgleda 205 40 gume a na ovim sto sam ja gledao 225 40 gume,ojj brate obradovao si me jer nisam nasao na ovakav lijep primjer kako izgledaju na bori ove felge...
hvala kume dao bi ti sad +,ali nemere :-(

evo usput da napisem jos jedna update,skinut brisac nazad i zacepljena rupica, cekam jos izradu "the shocker"-a i da je kompletiram,zasad sam samo navukao foliju crnu cekam nalju da preslikam...
 
RE: Boriant Night blue...

extra ovo izgleda ;) de mi reci jesil ovo i natpise izfolirao :icon_biggrin: tako mi se cini :icon_question::icon_biggrin:
 
Član
RE: Boriant Night blue...

Ako nabacis ove felge ima da bude stvarno sila...
Ljepse je ovako bez brisaca sto jest jest, jesi li razmisljao da skines ove oznake sa gepeka????
 
Član
RE: Boriant Night blue...

Ma nema na cemu, valjda bude prilike pa se upoznamo nekad na ovim druzenjma. A sa borom fino napredujes ;) hoce li bas ici ovakve fele kao na ovoj gornjoj bori?? Opet kazem do o o su :icon_eek: nema dalje
 
RE: Boriant Night blue...

GolFanatiCars je napisao(la):
extra ovo izgleda ;) de mi reci jesil ovo i natpise izfolirao :icon_biggrin: tako mi se cini :icon_question::icon_biggrin:

nisam ,najvjerovatnije cu ih skidati ali e jos,bitce mi bezze furati nazad clean a ovamo 16" i balonke na njima,hehe kad bude širi bit ce i čišći...hehe

2Superman i prijatelj ovakve su ,samo mozda da su ove na slici za nijansu sire ali ovako je nesto,jooj sto dobro izgleda.....
 
RE: Boriant Night blue...

drago mi je sto si sve isplanirao ;) znas sta valja i kad treba sta raditi

bit ce to sve super :icon_biggrin: kad se uradi :icon_smile:
 
Top