Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: Boriant Night blue...

evo danas sam isao da opet detaljno pogledam fele,i razocarao sam se zasad,dvije felge su jako izgrebane i to po rubovima,to mi je bljak skroz jer nebi stavljao nista na auto a da bi nekako djelovalo da je nazor,bolje nikakve falcare nego svasta,jbg...
ali ako bi mogao da se dogovorim s likom da ih uradi i ispolira za neku naknadu onda bi bile za bore,zasad NE...
ev slikice da se malo upoznamo snjima :)



imam i ponudu jednu sa pik-a za moje felge i to ove 18"

sta mislite?
 
Član
RE: Boriant Night blue...

Kako se vidi na slikama ovaj falc u svakom slucaju tebi valja polirat, jer znas da se to mora da sjaji, tako nemoj da te brine to sto je malo izgrebano, sve se to da sredit.Jedino probaj malo cijenu korigovat jer su dobre....
Mada i ove druge nisu lose...Imas li jos slika????
 
Član
RE: Boriant Night blue...

ne znam drug, oboje su super....al falc je falc :D:D pokusaj korigovat cijenu....il sta vec...daju se one odradit ;)
 
RE: Boriant Night blue...

ovo je slakana najbolja felga dvije sto su izgrebane su bas ostrugane kao turpijom,meni je to bilo bljak....jbg, ja sam otisao da se obradujem ali sam se sav razocarao...
ove druge bi volio uzeti jer je decko cije su bas dure,nije petljana i felge su bas nove
Keskin(neznam koji model)
 
RE: Boriant Night blue...


ovo na slici je super kakve su ove,skoro citav prsten je duboko ostecen kod obje,posto vidim da na gumama nema zastite za ivicnjake a i razvucene su...jbg,ja nebi vario felgu,ali koliko odprilike izadje da se poravi felga?
 
Legend
RE: Boriant Night blue...

ako je stanje kao na ovoj slici iznad......nije ti to toliki problem druze ...i gorih sam imao i rijesio

treba ti brza brusilica,....naj bolje zracnom brusilicom .... i ovakav smirgl nastavak , recimo 60 ili 120 granulacije ..... sve se to poravna pa naknadno rukom ugladi...pa onda do tebe je da li polirati ili lakirati


smirgla0013vo.jpg



ove RC izgledaju extra,i mislim da bi super sjele na boru.....a bar sudeci po slici , nista "PRE" tesko za odraditi
 
RE: Boriant Night blue...

ovo je super kakve su one,bas je rub stanjen,nema mesa kao na ovoj sa slike svega par milimetara,nebi se moglo sem navarivanjem ili gitovanjem(ali onda nema poliranja) jer bas je malo mesa na njima...
i ja bi enese druze radije falcare i bas sam se radovao njima ali su katastrofa po mom misljenju,ove keskin su fine i svidja mi se sto su petokrake,one su cak malo skuplje od ovih falcara ali jbg...


ovako to lici kada se stavi 18" petokraka na borianta
 
Legend
RE: Boriant Night blue...

steta onda al tako je kako je.....a ko te tjera da ih sad bas biras :) ??

imas jos do maj-a...... pa do tad ti mogne jos nesto bolje izletjeti
 
Administrator
RE: Boriant Night blue...

polako nerko... mozda bas izleti kao sto enes rece do aprila, maja... nije ti zurba... bit ce tog sigurno jos u prodaji koliko hoces...
 
RE: Boriant Night blue...

eto edo vam rece,hehe
ma lijepe su meni ove keskin,njih bi ja bas volio imati..nasao sam i 19" S8 lepeze ali velike mi,danas sam isao i da gledam 18" lepeze ali i one su bile lose,nisam ja za prepravke ili kakve nedogradnje ja bi da uzmem i da npr samo ofarbam ili ispoliram i gotovo ,a ovo brusenje ili varenje mi nekako nije bas...
imao sam i nudjene dotz hanzo 17" ali su bile malo ostecene i nije mi,nekako su isfurale???

pukim48 je napisao(la):
druze ne zalijeci se !!!!:123:

ma fina kombinacija za moje 17" !
 
Top