Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...

imas u ze fabiu jednu, srebrena, maglenke i smd unutra, samo poneses sarafciger, onaj krstasti "standardni", skines maglenke i eto ga :D

a bila je jedna i slupana, doduse naprijed fasovala, ali brzo je ocerupana :lol:
 
RE: Boriant Night blue...

nije edinko los ni taj,ali on je lijep zato sto je alpina bijele boje...nema nesto posebno nekih stvari sem pragova koji su ono za reci "vrag je u detalju"....
 
Član
RE: Boriant Night blue...

nermin suljagic je napisao(la):
imao sam malo veci akvarium u kome su bili,ali kad sam isao na more prije 2 god. krepala mi oba i posle nisam htio dati 90KM za dva komada pa sam presao na zivorodke(black molly,tetre,kuli,neonke,i jos kamara pretezno "standardnih ribica",oko 13 vrsta zivorodki sad imam neznam tacno)

Steta velika:icon_exclaim:
 
Član
RE: Boriant Night blue...

joj ja moram svoje farova.. jesi li ti polirao svoje ili su ti dosli tako uglancani
 
RE: Boriant Night blue...

polirao naravno,i kod mene su bili ko kanisteri... :)
ali morat cu opet,nije problem nikakav...samo treba biti uporan...
 
Član
RE: Boriant Night blue...

fino nermine, sve si to lijepo uradio ..
maglenke, ne malo d ami se svidjaju ;)

nego kakav ti je ovo brisac nazad ??? sta on radi tu :lol:
 
RE: Boriant Night blue...

nermin suljagic je napisao(la):
hvala momci,ma nezna nebi ga clean,nesto mi gluh odpozadi bez znaka.... :-((

Nermine nisam mislio da bude bez znaka, nego sad kad sam vidio kako joj stoji crni znak mislim da bi ljepsa bila bez natpisa bora i tdi ;)

kakvo ukidanje znaka :icon_biggrin: da se nisi nasalio ;)
 
RE: Boriant Night blue...

cekam da kupim jednu onu diznicu za prednju sajbu od novijeg VW-a,da dobro rasprasuje i onda skidam brisac skroz,sta ce mi dzaba kad ga ionako ne koristim....

GolFanatiCars je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
hvala momci,ma nezna nebi ga clean,nesto mi gluh odpozadi bez znaka.... :-((

Nermine nisam mislio da bude bez znaka, nego sad kad sam vidio kako joj stoji crni znak mislim da bi ljepsa bila bez natpisa bora i tdi ;)

kakvo ukidanje znaka :icon_biggrin: da se nisi nasalio ;)

zao mi da skidam TDI,po nacinu voznje nekada mislit ce da je SDI,hehehe...ali tako sam i ja nesto kontao da uradim,skinem oznake...al to cu kad stavim fele i malo ga spustim jer ovako mi nekako nazor sve sto radim kad je ko koza i na 16" i dodiruje antituning... :icon_sad:
 
Top